18 / 08 / 2022

West Blocks'ta 1.250 TLden başlayan taksitlerle! Aile kampanyası!

West Blocks'ta 1.250 TLden başlayan taksitlerle! Aile kampanyası!

İstanbulun en hızlı gelişen bölgesi, Büyükçekmece Alkent Mahallesinde bulunan West Blocks, satışı tamamlanan 1+1 dairelerin ardından avantajlı fiyatlarla, 2+1 dairelerden 5+1 Loftlara kadar farklı seçeneklerle Aile Kampanyasında sizleri bekliyor!İstanbulun en hızlı gelişen bölgesi, Büyükçekmece Alkent Mahallesinde bulunan West Blocks, satışı tamamlanan 1+1 dairelerin ardından avantajlı fiyatlarla, 2+1 dairelerden 5+1 Loftlara kadar farklı seçeneklerle Aile Kampanyasında sizleri bekliyor!

Turizm ve inşaat alanında; W İstanbul, Akaretler Sıraevler, Ajia Hotel, Radisson Blu Conference & Airport Hotel Istanbul gibi önemli projelere imza atan Bilgili Holding, İstanbulun hızla gelişen bölgesi Büyükçekmece Alkent Mahallesinde hızla yükselen konut projesi West Blocks ile dikkat çekmeye devam ediyor! TEM ve E-5 otoyollarını birleştiren ana arter üzerindeki konumu ve kentin her noktasına yakınlığı ile bölgesinin en iyi lokasyonlarından birine sahip olan West Blocks, zemin kattan bile görülebilen eşsiz göl manzarası ile İstanbulun yeni gözdesi oluyor.

Göz alıcı göl ve deniz manzaralı daireleri, doğanın içinde yaşayabileceğiniz şehir hayatı, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş sosyal alanları, her yöne pratik ulaşım koşulları ve mimari karakteri ve tarzıyla fark yaratan, birinci sınıf malzemeler ile tasarlanan West Blocks, Alkent Mahallesinde avantajlı fiyatları ve Aile Kampanyası ile düşlerinizi gerçekleştiriyor. %50si biten projede 82 m² 1+1 dairelerin satışı tamamlanırken 105 m² düz daire, 160 m² dubleks ve 177 m² düz ve dubleks daireler ile 2+1 seçenekleri; 3+1 olarak 190 m² ve 206 m² daireler; 382 m²lik 4+1 Penthouse ve 396 m²lik 5+1 Loft daire alternatiflerine özel hazırlanan Aile Kampanyası ile avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme seçenekleriyle West Blocksda ev sahibi olun, hayatınıza keyif katın!

210.000 TLden başlayan dekorasyonlu fiyatlar ve 1.250 TLden başlayan taksit seçenekleriyle West Blocks yeni yaşam merkeziniz olacak!

www.westblocks.com

0212 381 22 00


Nagihan Arat/Emlakkulisi.com