Yakacık Hill Kartal iletişim!

Yakacık Hill Kartal iletişim! Yakacık Hill Kartal iletişim!

Firma: Almalar, İskurt, Nergo İş Ortaklığı

Proje: Hill Kartal

Yakacık Hill Kartal iletişim bilgilerine göre satış ofisi telefonu 444 90 61 olarak belirtiliyor. Almalar, İskurt ve Nergo imzası taşıyan proje 5 bin 821 metrekarelik arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.Hill Kartal Residence'de daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon ara kat dubleks şeklinde tasarlandı. Projede 28 katlı ve 13 katlı 2 blok yer alıyor. 


Yakacık  Hill Kartal  iletişim için satış ofisiyle 444 90 61 numaralı telefondan görüşebilirsiniz. Projede dairelerin alanları minimum 77,61 metrekare, maksimum 175,92 metrekareden oluşuyor. 


Almalar, İskurt ve Nergo Ortaklığı'nda inşa edilen Hill Kartal Evleri İstanbul Kartal Yakacık lokasyonunda yükseliyor. Proje 193 adet daireden meydana geliyor. 


Kartal Hill Konutları fiyatları 225 bin TL'den başlıyor. Lansmana özel yüzde 15 indirim fırsatı sunulan projede teslimlerin 2018 yılı Haziran ayında gerçekleşmesi öngörülüyor. 


Hill Kartal Yakacık'ta kafeterya, çocuk bakım ünitesi, basketbol ve voleybol sahasıaçık kapalı yüzme havuzları, buhar odaları, açık fitness alanı, sinema salonu, tenis tortu, yürüyüş alanı, şelale, iki çocuk parkı ve sauna gibi ortak yaşam alanları bulunuyor. 


Hill Kartal Rezidans konum olarak Kartal Metro istasyonuna ve E-5 karayoluna 2 dakika, Marina'ya 8 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 12 dakika yakınlıkta yer alıyor. 


Hill Kartal adres: Hürriyet Mah. Çalıkuşu Sok. No: 40 Kartal/ Yakacık/ İSTANBUL


Yakacık Hill Kartal iletişim

Telefon: 444 90 61

Web: www.hillkartal.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor