Yakacık Hill Kartal Rezidans nerede?

Yakacık Hill Kartal Rezidans nerede? Yakacık Hill Kartal Rezidans nerede?

Firma: Almalar, İskurt, Nergo İş Ortaklığı

Proje: Hill Kartal

Firma bünyesinde 36 ay vade imkanı ile daire sahibi olunabilen Hill Kartal projesi 13 ve 28 katlı 2 blok halinde inşa ediliyor. Peki Yakacık Hill Kartal Rezidans nerede?


Dairelerin 77,61 metrekare ile 175,92 metrekare arasında değişen büyüklükte tasarlandığı  Hill Kartal  Yakacık'ta lansmana özel yüzde 15 indirim fırsatı devam ediyor.


"Yakacık Hill Kartal Rezidans nerede?" sorusuna Sabiha Gökçen Havaalanı'na 12 dakika, Kartal Metro istasyonuna ve E-5 karayoluna 2 dakika, Marina'ya 8 dakika uzaklıkta olduğunu yanıtını verebiliriz. 


Teslimlerin 2018 yılının Haziran ayında gerçekleşeceği Hill Kartal Evleri fiyatları 264 bin TL'den 225 bin TL'ye kadar düşüyor. Proje 5 bin 821 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. 


193 adet daireden meydana gelen Hill Kartal Residence Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı imzası ile yükseliyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 3+1 ara kat dubleks daire seçenekleri bulunuyor. 


Hill Kartal Konutları'nın sosyal alanları; açık fitness alanı, açık kapalı yüzme havuzları, şelale, basketbol ve voleybol sahası, çocuk bakım ünitesi, buhar odaları, yürüyüş alanı, iki çocuk parkı, kafeterya, sinema salonu, sauna ve tenis tortundan oluşuyor. 


Yakacık Hill Kartal Rezidans nerede?

Adres: Hürriyet Mah. Çalıkuşu Sok. No: 40 Kartal/ Yakacık/ İSTANBUL


Telefon: 444 90 61

Web: www.hillkartal.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor