Yaylapark'ta 206 bin YTL'ye! Ağustos'ta teslim!

Yaylapark'ta 206 bin YTL'ye! Ağustos'ta teslim!

Yaylapark'ta konutlar 205 bin YTL ile 330 bin YTL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.


Yayla İnşaat'ın İzmir'in Esendere bölgesinde inşa ettiği Yaylapark sitesinde 165 metrekarelik 3+1 daireler, site içindeki ve binadaki konumlarına göre 205 bin YTL ile 330 bin YTL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Finansbank tarafından 20 yıla varan vadelerle kredilendirilen dairelerin Ağustos 2008'de teslim edilmesi planlanıyor.

Yayla İnşaat'ın inşaat grup başkanı ve proje yöneticisi Tayfun Öztekin, Yaylapark'ın 6 dönüm arazi üzerinde kurulu 2 blokta toplam 40 daireden oluştuğunu belirterek, site hakkında şu bilgileri verdi: "Yaylapark, asırlık çam ağaçlarının bulunduğu ve bizim tarafımızdan çimlendirilen 1.5 dönümlük doğal yeşil alanın hemen yanıbaşında yer alıyor. Site sakinleri bu alanı yürüyüş parkuru olarak kullanabilecekler. Ayrıca bu yeşil alan sitemize çok güzel manzara kazandırıyor. Ayrıca sitenin hemen yanıbaşında kreş alanı olarak ayrılan arsa da şirketimize kreş yapımı için tahsis edildi. Bu binayı yaparak işletmesini profesyonel bir şirkete vermeyi planlıyoruz."

Esendere bölgesinde doğalgaz çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Öztekin, sitede doğalgaz kombi tesisatının anahtar tesliminde hazır olacağını belirtti. Öztekin, bölgedeki doğalgaz çalışmaları bitene kadar site sakinlerinin kombilerini LPG ile kullanabileceklerine dikkat çekti.

Esendere'nin İzmir'in en popüler yerleşim alanları olan Hatay, Narıdere ve Üçkuyular'a oldukça yakın bir bölge olduğunu kaydeden Öztekin, "Sitemiz, Hatay Hıfsısıha metro istasyonuna 500 metre, Çeşme otobanıyla bu otoban üzerinde yer alan Kipa, Migros ve Agora alışveriş merkezlerine 5 kilometre, Mustafa Kemal sahil bulvarına ise 1 kilometre mesafede yer alıyor" dedi.

www.yayla-insaat.com
Tel: 0 232 248 03 35 / 0 232 248 03 36

Milliyet Emlak