Yeşil İnşaat'tan yüzde 15 peşinatla Modernist projesinde ev sahibi yapan 'Kolay Ev' kampanyası

Yeşil İnşaat'tan yüzde 15 peşinatla Modernist projesinde ev sahibi yapan 'Kolay Ev' kampanyası

Yeşil İnşaat, Beylikdüzü Esenyurt'ta 12 bin konutluk yaşam projesi gerçekleştiriyor. Şirket ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 peşinat ile ev sahibi olma şansı sunan 'Kolay Ev' adında yeni bir kampanya başlattı.


Yeşil İnşaat, Beylikdüzü Esenyurt'ta 12 bin konutluk yaşam projesi gerçekleştiriyor.

Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, İngiliz İnşaat ve Gayrimenkul Yatırım Şirketi Salamanca'nın Mayıs 2007'de yüzde 50 ortak olduğu şirket, ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 peşinat ile ev sahibi olma şansı sunan 'Kolay Ev' adında yeni bir kampanya başlattı.

Açıklamaya göre yüzde 15'lik peşinatın ardından ödemeler; 6 ay sonra yüzde 10, onu takip eden 6 ay sonunda yüzde 10 ile tamamlanacak. Kalan yüzde 65'ini ise evinizi teslim aldığınızda ödenebilecek.

İnşasına Nisan 2007'de başlanan ve Eylül 2009'da teslim edilecek projenin ilk etabı 61 bin metrekare arsa üzerinde 19 katlı 7 blok'tan oluşacak. 18 farklı kat planı bulunan Modernist1'de aynı zamanda size özel kapalı otopark ve depo bulunuyor.

Yüzde 85'i yeşil ve doğal güzelliklere ayrılan Modernist1 de, çim ve koru alanı, şelale, gölet, seyir terasları, çardaklar, cafeler, anfi tiyatro, açık yüzme havuzu, yürüme parkurları, koşu ve bisiklet yolları ile benzersiz bir yaşam sunuluyor.

Kapalı ve açık spor alanları, tenis, basketbol ve voleybol sahaları, mini futbol, yürüme, koşu ve bisiklet yolları, aerobic, pilates, step gibi farlı spor etkinlikleri için ayrılan çok amaçlı salonlar, aletli spor salonu, bilardo, bowling ve masa tenisi salonları Modernist'te yer alan spor olanakları arasında.

Site içerisindeki "modernçarşı"da; süpermarketten terziye, çiçekçiden çocuk oyun alanlarına, kuru temizlemeden kuaföre, pastaneden restorana, özel parti alanlarından bowling salonlarına ve 24 saat sağlık elemanlarının yer alacağı revir bulanacak.

Minimobil sistemi ile site içinde kolay ulaşım

Modernist'te; "Minimobil" 3 etabın iç dolaşım ağını sağlayacak. Site içi araç trafiğine kapalı olacağından, site sakinlerine Minimobille ücretsiz ulaşım hizmeti sunulacak.

Türkiye'de ilk kez Modernist'te, "modernonline" projesi hayata geçiyor. Modernonline sayesinde site içinde komşularla iletişim kurulabilecek, yeniliklerden haberdar olunabilecek, aynı zamanda bu sistemle kreş ve oyun alanlarında çocuklar izlenebilecek.

http://www.yesilinsaat.com.tr/modernist/

Tel: 0 212 853 84 00

(Hürriyet)