Zinler Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Zinler Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Zinler Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Arzu Sucu, Naci Zinler, Sadık Cüneyt Zinler, Vezire Zinler tarafından 40 bin TL'lik sermaye ile 31 Temmuz'da kuruldu
Zinler Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Arzu Sucu, Naci Zinler, Sadık Cüneyt Zinler, Vezire Zinler tarafından 40 bin TL'lik sermaye ile 31 Temmuz'da kuruldu. Zinler Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kapsamında hisseler 4 kişiye göre 4'e bölünmüş durumda. Yani her bir kişi için 10 bin liralık hisse bulunuyor. 


Zinler Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü emlak,her türlü gayrimenkul ve özel siteler, plazalar,marketler,depolar,soğuk hava depoları,villa tatil köyleri,devre mülk,apart otel,motel,kamping gibi turistik tesisler kat irtifakı,şufa hakları ve vefa hakları, gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Zinler Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres: Kadıköy, Bostancı Mahallesi, Emin Alipaşa Caddesi, Dostlar Apartmanı, No:120/6.