Bahçetepe İstanbul satışa çıktı! 133 bin TL'ye!

İnşaat sektörünün devleri Emlak Konut GYO ile Makro İnşaat&Akyapı Ortak Girişimi tarafından Başakşehir’de inşa edilecek olan Bahçetepe İstanbul satışa sunuldu


Kategori: Konut
Firma: Makro & Akyapı Ortak Girişimi
Proje: Bahçetepe İstanbul

Ön talep döneminde yoğun ilgi gören Bahçetepe  İstanbul  ’da 1476 konut yer alıyor. Bahçetepe İstanbul’dan ev alanlara ortalama 40 metrekare büyüklüğünde bahçe veriliyor 

Bahçetepe İstanbul satışa çıktı! Lansmanı bugün yapıldı!  

TOKİ iştiraki  Emlak  Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile Makro İnşaat&Akyapı Ortak Girişimi’nin İstanbul Başakşehir’de hayata geçireceği  Bahçetepe İstanbul  satışa çıktı. Bahçetepe İstanbul için düzenlenen tanıtım toplantısına, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Makro İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Uyan ve Akyapı İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı Mahmut Asmalı katıldı.

  Bahçetepe İstanbul satışa çıktı! Lansmanı bugün yapıldı!

İstanbul’un en değerli yaşam alanlarından Başakşehir’de yükselecek olan Bahçetepe İstanbul projesi hakkında bilgi veren Makro İnşaat & Akyapı Ortak Girişimi İcra Kurulu Başkanı Ercan Uyan, “Yapımına bu ay başlanacak olan Bahçetepe İstanbul’da daire teslimleri 2014’ün ilk yarısından itibaren gerçekleşecek. 16 blokta 1.476 konutun yer aldığı proje ön talep döneminde yoğun ilgi gördü” dedi.  


MAKRO İNŞAAT YÖNETİM KURULU BAŞKANI ERCAN UYAN'LA BAHÇETEPE İSTANBUL RÖPORTAJI İÇİN TIKLAYINIZ


Bahçetepe İstanbul satışa çıktı! Lansmanı bugün yapıldı!  

1+1’de var 5+1 deluxe de


1+1’den 5+1’e geniş daire seçeneği sunan Bahçetepe İstanbul’da konutların büyüklüğünün 62 metrekare ile 247 metrekare arasında değiştiğini söyleyen Uyan, “Bahçetepe İstanbul, Aile Bağları ve Bahçetepe Kuleler adlı iki bölümden oluşuyor. Bahçetepe Kuleler’de yalnızca 1+1 ve 2+1 daireler olacak. Aile Bağları bölümünde ise 2+1 Plus, 3+1, 4+1 ve 5+1 dairelerin yanı sıra yine 5+1 deluxe daireler de  bulunacak. 


Bahçetepe İstanbul satışa çıktı! Lansmanı bugün yapıldı!  

Sınırlı sayıda yapılacak olan deluxe dairelerde Türk hamamı ve sauna bulunuyor. Geniş aileler büyük dairelerimizde rahatlıkla yaşayabilecek. Yine kendine ait bir hayat kurmak isteyen fakat ailesinden uzaklaşmak istemeyen gençler ve yeni evliler için 1+1’lerimiz de ideal” diye konuştu. Projede yer alan konutların fiyatları 133 bin TL'den başlıyor

Bahçetepe İstanbul satışa çıktı! Lansmanı bugün yapıldı!  

Organik tarım yapılacak


Bahçetepe İstanbul’un şehrin içinde doğayla başbaşa bir yaşam sunacağını belirten Uyan, “Aile Bağları bölümünden 2+1 Plus, 3+1, 4+1, 5+1 ve 5+1 deluxe daire alanlara projenin yanı başında bulunan yaklaşık 127.000 metrekarelik komşu parselden ortalama 40 metrekare büyüklüğünde hobi bahçesi kullanım hakkı verilecek. Her bir daireye verilecek hobi bahçelerinin büyüklüğü ortalama 40 metrekare olacak” diye konuştu. 

Bahçetepe İstanbul satışa çıktı! Lansmanı bugün yapıldı!  

"Bahçetepe Kuleler'de büyüklüğü 62.20 metrekare olan 1+1 daireler 133.000

liradan, 97.99 metrekarelik 2+1 dairelerse 198.000 liradan başlayan

fiyatlarla satışa sunuldu. Aile Bağları bölümünde ise 83.85 metrekare

büyüklüğündeki 2+1 Plus daireler 161.000 liradan, 142.40 metrekare

büyüklüğündeki 3+1 daireler 273.000 liradan, 158.18 metrekare büyüklüğündeki 4+1 daireler 314.000 liradan, 189.63 metrekare büyüklüğündeki 5+1 dairelerse 395.000 liradan başlayan fiyatlarla satıldı. Yine Aile Bağları bölümünde yer alan 247.62 metrekare büyüklüğündeki 5+1 deluxe dairelerse 571.000 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Tüm evler büyük ilgi gördü." 

Bahçetepe İstanbul satışa çıktı! Lansmanı bugün yapıldı!  

Konut sahiplerinin kullanımına sunulan özel hobi bahçelerinin her birinin separatörlerle çevrili olacağını ifade eden Uyan şöyle devam etti:

“Bahçelerin her birinin içerisinde özel olarak tasarlanmış masif ahşap bahçe kulübeleri bulunacak. Özel hobi bahçelerinde meyve veya sebze yetiştirmek isteyenler zirai ilaç kullanmadan yalnızca organik tarım yapabilecek. Daire sakinleri doğal yöntemlerle elde edecekleri organik ürünleri kendileri tüketebilecekleri gibi Bahçetepe İstanbul’un hemen yanında kurulacak organik pazarda da satabilecekler. Bu sayede ihtiyaç fazlası ürünlerini değerlendirme fırsatı da bulacaklar. İsteğe bağlı olarak site yönetimi tarafından bahçelerin genel bakımı ve temizliği de yapılabilecek” diye konuştu. 

Bahçetepe İstanbul’un sosyal alanlarıyla da iddialı olduğunu dile getiren Ercan Uyan, “Projede kapalı otopark, spor alanları, mini futbol sahası, kapalı yüzme havuzları, tematik unsurlarla dizayn edilmiş özel peyzaj alanı, büyük su göletleri ve gölet kıyısında bulunan doğal kumsal alanı ile gök teras, tematik su gösterileri, şelale, açık hava sineması ve kafeler bulunacak” dedi.

 Bahçetepe İstanbul satışa çıktı! Lansmanı bugün yapıldı!

Yağmur suyu bahçede kullanılacak


Bahçetepe İstanbul’un gerçek bir doğa dostu proje olacağını ifade eden Ercan Uyan,  “Projede rüzgar enerjsi ve güneş enerjisinden yararlanılacak. Buradan elde edilecek elektrik ortak alanların aydınlatmasında kullanılacak. Ayrıca, yağmur sularını depolayıp bahçe sulamasında kullanacağız. Bu şekilde aidatları düşürmeyi planlıyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalar neticesinde Bahçetepe İstanbul’da aidatlar diğer emsal sitelere gore çok daha düşük seviyede kalacak” açıklamasında bulundu. 


Havalanına 10 dakika uzaklıkta


Bahçetepe İstanbul’un merkezi konumuyla da öne çıktığını ifade ede Ercan Uyan, “Proje 9 ihtisas hastanesinin bulunduğu Avrupa’nın en büyük Sağlık Kenti’nin yanıbaşına kuruluyor. Bahçetepe İstanbul, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 20 dakika, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta yer alıyor. Metro istasyonuna 2 dakika, TEM Otoyoluna ise 5 dakika  mesafede bulunan Bahçetepe İstanbul, bölgedeki önemli alışveriş merkezlerine ise ortalama 5 dakika uzaklıkta yer alıyor’’ diyerek sözlerini tamamladı.projeye sor


Emlakkulisi Kredi Hesaplama


Tutar:
TL
Vade:
Ay
Oran:
%
Taksit: 1.250TL
emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ