18 - 06 - 2021 Tarihli arşiv haberleri - 112 Haber

Meydan Başakşehir'de 229 bağımsız bölüm için ruhsat alındı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Plaformu'nda (KAP) Meydan Başakşehir yapı ruhsatı hakkında açıklama yaptı. 

İflas eden şirketler listesi 2021!

İnşaat sektöründe faaliyette bulunan ancak maddi sorunlar yaşayan şirketler iflas kararını açıklıyor. İşte iflas eden şirketler listesi 2021...

Türkiye'deki gayrimenkullerin değeri artıyor!

Al-Daar Investments Türkiye Temsilcisi Halit Sönmez, yabancıya konut satışlarını değerlendirdi. 2021'in sonuna kadar vatandaşlık alma programlarının etkisiyle yabancıya satışlarda rekor kırılacağını belirten Sönmez, geçen seneye göre yurt içi satış artışının yüzde 13 oranına ulaştığını belirtti.

Raad Turizm Taşımacılık Organizasyon Emlak Otomotiv İnşaat İth.İhr.Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Raad Turizm Taşımacılık Organizasyon Emlak Otomotiv İnşaat İth.İhr.Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli gerçekleştirildi. Raad Turizm Taşımacılık Organizasyon Emlak Otomotiv İnşaat İth.İhr.Ticaret Limited Şirketi'nin merkezi Çekmeköy'de yapıldı.

Altan Elmas: Konut sektörü en büyük ihracat yapan sektörlerden biri!

Unico Sigorta “Sektörlerin Geleceği-Fırsatlar ve Riskler” webinarına katılan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, konut sektörünün pandemi döneminden nasıl etkilediğini anlattı.

Proje Tadilat İnşaat Ve Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Proje Tadilat İnşaat Ve Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 50 bin TL sermaye bedeli ile İnci Atias tarafından kuruldu.

Altınçağ Otelcilik Turizm Ve Lojistik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Altınçağ Otelcilik Turizm Ve Lojistik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli ile İzzet Altın tarafından kuruldu.

Tekuse Turizm İnşaat Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Tekuse Turizm İnşaat Ve Ticaret Anonim Şirketi Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Temuçin Ünalp ve Kutay Ünalp ortaklığında kuruldu.

Sancak Teknik Yapı Denetim Limited Şirketi kuruldu!

Sancak Teknik Yapı Denetim Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Emrah Sancak ve Metin Çelik ortaklığında kuruldu.

Wepower Enerji Elektrik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Wepower Enerji Elektrik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Halim Özbek ve Mustafa Akkar ortaklığında kuruldu.

Prefabrik ev fiyatları 2021!

Prefabrik ev fiyatları 2021 ne kadar? Prefabrik ev fiyatları kaç TL? Anahtar teslim prefabrik ev fiyatları kaç TL arasında? Prefabrik villa fiyatları kaç TL? İşte tek katlı prefabrik ev fiyatları 2021 listesi!

Neva Yalıkavak nerede?

Neva Yalıkavak nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Neva Yalıkavak projesi nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Mahab Mimarlık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mahab Mimarlık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sultangazi'de Beyza Buşra Alptekin tarafından kuruldu.

Enine Teknoloji Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Enine Teknoloji Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Haydar Çağrı Beyatlı ve Tacettin Beyatlı ortaklığında kuruldu.

Fts Mimarlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fts Mimarlık Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Ümit Uygun tarafından kuruldu.

Kale 53 Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kale 53 Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi Şişli'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Davut Gemici ve Deniz Beyza Yazıcı ortaklığında kuruldu.

Evr İnşaat Mühendislik Taahhüt Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Evr İnşaat Mühendislik Taahhüt Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi Ataşehir'de 40 bin TL sermaye bedeli ile Halil Karayel tarafından açıldı.

Kura34 İnşaat Metal Lojistik Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kura34 İnşaat Metal Lojistik Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Adım Kaya tarafından kuruldu.

Metra Proje Tasarım İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Metra Proje Tasarım İnşaat Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Emre Zengin tarafından kuruldu.

Ankara'da inşaatta meydana gelen göçükte bir işçi yaşamını yitirdi!

Başkent Ankara'da Yeni Sanayi Bölgesi'nde yer alan bir inşaatta meydana gelen göçükte bir işçi yaşamını yitirdi...

Saklar Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Saklar Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Emrah Saklar ve Eyyüp Saklar ortaklığında kuruldu.

Göçmen Yapı İnşaat Turizm Ve Beton Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Göçmen Yapı İnşaat Turizm Ve Beton Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Ersin Türksel, Hasan Bahar ve Hasan Türksel ortaklığında kuruldu.

Mehars İnşaat Ve Kuyumculuk Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mehars İnşaat Ve Kuyumculuk Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenler'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Arslan tarafından kuruldu.

Capella Yapı Limited Şirketi kuruldu!

Capella Yapı Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 10 milyon TL sermaye bedeli ile İzzet Şen ve Mahmut Yılmaz ortaklığında kuruldu.

Neva Yalıkavak fiyat!

Neva Yalıkavak fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Neva Yalıkavak fiyat bilgisi ve proje detayları...

Başkentimyapı Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Başkentimyapı Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli gerçekleştirildi. Başkentimyapı Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkezi Çekmeköy'de yapıldı.

Başay İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Başay İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli gerçekleştirildi. Başay İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin merkezi Maltepe'de yapıldı.

Emlak Konut GYO'dan 2 milyar TL'lik kira sertifikası ihracı!

Halk Varlık Kiralama tarafından yatırımcılara satılmak suretiyle ihraç edilecek, 2 milyar TL ihraç tavanı kapsamında, Emlak Konut GYO'nun fon kullanıcısı/kaynak kuruluş olduğu kira sertifikası ihracına ilişkin Kurulca onaylanmış 2. Tertip İhraç Belgesi yayınlandı.

Zan Group İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Zan Group İnşaat Anonim Şirketi Bakırköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Zozan Çiçek Yıldız tarafından kuruldu.

F5 Yapı Mimarlık Anonim Şirketi kuruldu!

F5 Yapı Mimarlık Anonim Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Dilan Ekin ve Gökhan Tatar ortaklığında kuruldu.