23 - 10 - 2021 Tarihli arşiv haberleri - 14 Haber

Evora Denizli'nin değeri ne kadar?

Emlak Konut Gayrimenkul Ortaklığı'nın Evora Denizli projesi için hazırlatılan Gayrimenkul Değerleme Raporu yayınlandı. Peki Evora Denizli'nin değeri ne kadar?

Attaroğlu Mühendislik'in acı günü! Orhan Güngör vefat etti!

Attaroğlu Mühendislik Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret LTD. Şirketi'nin ortağı Şafak ve Hakkı Attaroğlu'nun babası Orhan Güngör hayatını kaybetti. 

Kayabaşı gecekondu önleme bölgesi altyapı inşaatı ihalesi 1 Aralık'ta!

TOKİ, İstanbul İli, Başakşehir İlçesi Kayabaşı Gecekondu Önleme Bölgesi Batı Kısmı Genel Altyapı İnşaatı İşi (E- İhale) ihalesini 1 Aralık 2021 tarihinde gerçekleştirilecek.

Kastamonu Belediyesi TÜGVA'ya arsa mı tahsis etti?

Bir önceki Kastamonu Belediyesinin  tarihi bir köşk, çadır kafe ve yurt yapması için TÜGVA'ya arsa tahsis ettiği iddia edildi. 

TOKİ'den İzmir'e 1.568 yeni konut geliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı İzmir'de 1.568 yeni konut inşa edecek.

Van'da depremin ardından 17 bin 489 konut inşa edildi!

Van'da 604 kişinin hayatını kaybettiği deprem üzerinden 10 sene geçti. O günden bu güne evini kaybeden vatandaşlar 17 bin 489 deprem konutu inşa edildi.

Depreme en hazır şehir Bursa!

Sabah Gazetesi köşe yazarlarından Mevlüt Tezel bugün kaleme aldığı köşe yazısında Bursa'da devam eden kentsel dönüşüm çalışmalarını dile getirdi.

Finansal kiralama sözleşmelerinde nelere dikkat edilmeli?

Dünya Serbest Kürsü köşesi yazarlarından Okan Coşkun bugün kaleme aldığı yazısında finansal kiralama sözleşmelerinde yeniden değerleme konusu kaleme aldı.

Düzce Merkez'de 11 milyon TL'ye satılık arsa!

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü, Düzce Merkez'de yer alan arsayı 11 milyon TL bedelle satışa çıkardı.

Samsun Bafra'ya 2 yeni millet bahçesi müjdesi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Samsun Bafra'da 2 yeni millet bahçesi inşa edecek.

Türkiye konut fiyat artışında lider!

Avrupa ülkelerinde konut fiyatları ve kiraları artmaya devam ediyor. 30 Avrupa ülkesi arasında Türkiye konut fiyatlarında lider konumunda yer alıyor.

İstanbul'da 35 bin 117 bin konut dönüşüyor!

Sultanbeyli Mimar Sinan Mahallesi'nde yapılan millet bahçesindeki ilk fidanların toprakla buluşması dolayısıyla gerçekleşen toplantıya katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, il genelinde devam eden kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Üsküdar ve Tuzla'da 12.6 milyon TL'ye satılık 4 gayrimenkul!

İstanbul İli Üsküdar Belediye Başkanlığı, Üsküdar ve Tuzla'da yer alan 4 adet gayrimenkulü 12 milyon 582 bin 780 TL bedelle satışa çıkardı.

Yabancıya konut satışı rekor kırdı!

Dolar ve euro sürekli rekor kırarken Eylül ayında yabancıya konut satışı da zirve yaptı. Bu ayda yabancıya konut satışı yüzde 25,8 artış kaydetti.