12 firma eleman alacak

12 firma eleman alacak

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren 12 firma, projelerinde görevlendirmek üzere eleman alacak

1. İç Kale; Türkmenistan Bölge Müdürlüğünde ve Türkmenistan daki muhtelif şantiyelerinde görev almak üzere deneyimli, MS Office Kullanabilen, Depo Şefi, Tekniker, Autocad bilen en az 5 yıl deneyimli, Mimar(ince işler şefi),ve deneyimli Mimar alacak,
İlgilenenler resimli özgeçmişlerini 12 Ekim 2008 tarihine kadar ik@ickale.com          adresine gönderebilirler.
2. Ünal Akpınar İnşaat,  Ankara  Merkez Ofisi'nde görevlendirmek üzere deneyimli, Üniversite mezunu, yabancı dil lisanına tam vakıf, Genel Müdür Yardımcısı, Teknik Müdür, Proje Müdürü, Teklif Hazırlama Müdürü, Teklif Hazırlama, Teklif Hazırlama ve Maliyet Kontrol Mühendisleri, Kesin Hesap Mühendisi, Elektrik Mühendisi, Makine Şefi, Pazarlama Müdürü, Yönetici Asistanı, Personel Sorumlusu, Teknik Tercüman, İhracat-İthalat Sorumlusu alacak.
İlgilenenler ayrıntılı özgeçmişlerini akpinar@akpinargroup.com.tr adresine ve/veya 0 312 468 93 41 no'lu faksa yollayabilirler.
3.Gardens Of Babylon, Butik Otel ve Residence projesi için Bodrum ve Dubai'de bulunan şantiyeleri'nde görevlendirmek üzere, en az 5 yıllık şantiye tecrübesi olan, tercihen İngilizce bilen, iyi derecede Autocad programı kullanan, Mimarlar, Teknikerler, Elektrik Mühendisleri, Makine Mühendisleri alacak.
İlgilenenler özgeçmişlerini gulseren@gardenbabylon.com adresine veya 0212 598 05 45 yollayabilirler. Ayrıca  0212 592 70 02 no'lu telefondan Gülseren Aydın'la irtibata geçebilirler.

4. Hazinedaroğlu Özkan İnşaat , Rusya'da çalışacak en az 2 yıl deneyimli, Vinç operatörü ve Mimar alacak. İlgilenenler başvurularını www.yenibiris.com dan yapabilirler.
5. Yenigün İnşaat, Afganistan'da Askeri Üs içindeki şantiyesi için, Şantiye Şefi, Kalite Kontrol Müdürü, İş Güvenliği Müdürü, Kalite Kontrol Mühendisi, Saha Mühendisi.
Rusya şantiyeleri için deneyimli,  Teknik Ressam, Mekanik Tesisat Şefi, İş Güvenlik Şefi, Topoğraf, Tasarım Ofis Mühendisi, İnşaat Teknikeri, Teknik Ofis Mühendisi,
Moskovadaki ofisleri için, İyi derece İngilizce ve Rusça bilen ,Şirket Temsilcisi ,
Ankara Merkez Ofisi için, İyi derecede İngilizce bilen Satınalma Görevlisi
Alacak.
İlgilenenler başvurularını ik@yenigun.com.tr adresine yapabilirler
6. Sehil İnşaat Türkmenistan'da görevlendirmek üzere, Şantiye Şefi, Autocad kullanabilen Mimarlar, Lojistik Müdürü, Teknik Ofis Şefi, Makine Sevk İdare Formeni, Makine İkmal Kısım Şefi ve Topograf alacak.
İlgilenenler özgeçmişlerini info@sehil.com.tr  adresine ve/veya 0212 325 40 49 no'lu faksa yapabilirler.
7. Göçay Turizm, Sarıgerme- Muğla'da devam eden 1000 kişi kapasiteli otel inşaatında çalıştırmak üzere, Otel yada Konut inşaatlarında en az 5 yıl tecrübeli, ileri derecede Autocad ve MS Office programlarını kullanabilen, Mimar ve İç Mimarlar alacak.
İlgilenenler başvurularını 0212 282 24 64 no'lu faksa ve/veya derya@gocay.com.tr  adresine yollayabilirler
8. Kobalt İnşaat, İstanbul şantiyeleri için en az 5 yıl deneyimli İnşaat Mühendisi, Mimar, Elektrik Mühendisi, Makine Mühendisi ve Teknikerler alacak.
İlgilenenler özgeçmişlerini  ik.funda@gmail.com adresine ve/veya 0212 491 13 28 no'lu faksa yollayabilirler.
9. KMA Proje Yönetimi, İstanbul merkezli olarak Türkiye, Avrupa ve Hazar bölgesi ülkelerinde Proje yönetim ve Teknik Danışmanlık veren firmasına, MS Office kullanabilen, İngilizceyi konuşma dili ve raporlama dili olarak kullanabilen, AVM, Ofis, Hastane veya Otel gibi yapıların yapım veya yönetiminde çalışmış, Proje Müdürü, İnşaat Mühendisi, Hakediş ve Metraj Mühendisi, Planlama Mühendisi, Şantiye Şefi, Elektrik Mühendis, Makine Mühendisi ve Mimar alacak.
İlgilenenler başvurularını job@kma.com.tr adresine veya 0216 573 83 44 numaraya faks yoluyla Sn. Perihan Görenek adına gönderebilirler.