14 firma eleman arayışında...

14 firma eleman arayışında... 14 firma eleman arayışında...

Mass, Güriş İnşaat ve Teknik Yapı'nın da aralarında olduğu 14 firma çeşitli eleman alacak.1. EG Danışmanlık: Danışmanlık yapılan ve yapı ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş için eleman alınacak. Eleman alınacak alanlar; yurtdışı projeleri için satış yöneticisi ve uzmanı (Ref: SY), aynı zamanda müşteri ilişkileri yöneticisi ve uzmanı (Ref: MY). Başvurular cv@e-g-consult.com adresine ya da 0 216 422 65 44 numaralı faksa yapılabilecek.

2. Mass: Gebze Organize Sanayi Bölgesi'nde su ve atıksu arıtma tesisleri konusunda faaliyet gösteren firmaya eleman alınacak. Eleman alınacak alanlar; proje mühendisleri (Ref: PM), satış mühendisleri (Ref: SM), muhasebe elemanı (Ref: ME), teknik ressam (Ref: TR). Adaylar başvurularını insankaynaklari@massaritma.com adresine veya 0 262 751 07 30 numaralı faksa gönderebilecek.

3. Teknik Yapı: Kartal'daki Uprise Elite ve Uplife Park projelerinde çalışmak üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; şantiye şefi yardımcısı (Ref:ŞY), makina mühendisi (Ref: MM), deneyimli saha mühendisi (Ref: SM), makina teknikeri (Ref: MT), puantör (Ref: P), yatılı kamp amiri (Ref: KA), temizlikçi bayan (Ref: T). Adaylar başvurularını en geç 7 Eylül 2008 tarihine kadar referans kodu belirterek info@teknikyapi.com adresine veya 0 216 386 19 10 numaralı faksa gönderebilecek.

4. Güriş İnşaat ve Mühendislik A.Ş.: Libya, Trablus'taki ofis, üniversite, hastahane projelerinde görevlendirmek üzere en az 5 yıl deneyimli elemanlar alacak. Eleman alınacak alanlar; proje müdürü (inşaat mühendisi / mimar), elektrik mühendisi, makine mühendisi ve mimar. tekniker (Ref: T). İlgilenen adaylar özgeçmişlerini tripoli1@guris.com.tr adresine ya da 0 312 441 32 70 numaralı faksa gönderebilecek.

5. Art Mimarlık: Ağırlıkla otel inşaatları yapan firmaya mimarlar ve mimar/inşaat mühendisi alınacak. Adaylar özgeçmişlerini murat@artdec.net adresine veya 0 216 488 45 30 numaralı faksa gönderebilecek.

6. Erakın&Dosage Gayrimenkul: Century 21'in Beylikdüzü ofisinde çalıştırmak üzere satış  tecrübesi olan gayrimenkul danışmanı  ve ofis makinelerini ve programlarını kullanabilen eleman alacak. Başvurular 0 212 879 10 79 numaralı telefona, 0 212 879 06 02 numaralı faksa ya da century21erakin@gmail.com adresine yapılabilecek.

7. İstanbul Atılım İnşaat: İnşaat malzemeleri pazarlamasında çalışacak eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; satış elemanı (Ref: S.1), mağaza satış personeli (Ref. MS.1). Adaylar özgeçmişlerini istanbulatiliminsaat@istanbulatiliminsaat.com adresine veya 0 212 323 26 79 numaralı faksa gönderebilecek.

8. Uransan Dış Ticaret, Taahhüt ve Yatırım A.Ş.: Yapımı devam eden konut ve yol projelerinde çalıştırmak üzere eleman alınacak. Eleman alınacak alanlar; saha mühendisi, harita mühendisi, satın alma şefi. Başvurular 0 216 474 97 63 numaralı faksa veya ikaynak@uranholding.com adresine yapılabilecek.

9. Erbek İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi: Yurtdışında çalıştırmak üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; inşaat mühendisi, mimarlar, makine mühendisleri, mali işler sorumlusu. Başvurular insankaynaklari@erbekinsaat.com.tr adresine yapılabilecek.

10. Altera Mimarlık ve Danışmanlık Limited Şirketi: Mağaza, ofis ve sinema projelerinin hazırlanması ve uygulanması ile ofis mobilyaları satışı konularında faaliyet gösteren mimarlık firmasında görevlendirilmek üzere eleman alınacak. Eleman alınacak alanlar; ofis sorumlusu (REF.OS), proje ve şantiye yöneticisi (REF-PY), teknik ressam (REF-TR). İlgilenen adaylar özgeçmişlerini info@alteramimarlik.com adresine ya da 0 312 441 32 70 numaralı faksa gönderebilecek.

11. Zeytaş A.Ş.: Epoxy uygulamasına vakıf inşaat teknikeri alınacak. Başvurular zeytas@zeytas.com adresine veya 0 212 280 69 02 numaralı faksa gönderilecek.

12. Doruk Yapı: Gebze şantiyelerinde görevendirmek üzere betonarme imalatında deneyimli inşaat mühendisleri alınacak. Başvurular info@dorukyapiinsaat.com adresine gönderilecek.

13. Plus Mimarlık: Ataşehir'deki ofise autocad, 3D Max kullanabilen, uygulama projesi ve detay çözümlerine hakim, Anadolu yakasında ikamet eden mimarlar alınacak. Başvurular hulyacinar@plusmimarlik.com adresine veya 0 216 455 83 93 numaralı faksa gönderilecek.

14. Sece Group: Türkmenistan'da konut inşaatları görevlendirilmek üzere eleman alınacak. Eleman alınacak alanlar; proje müdürleri, şantiye şefleri, planlama mühendisleri, mimarlar, harita mühendisi, topoğraflar, muhasebe müdürü, inşaat teknikerleri, formenler, depo görevlileri, kamp amiri ve güvenlik görevlileri. Başvurular hr@secegroup.com.tr adresine veya 0 212 222 44 07 numaralı faksa gönderilecek.