16 şirket eleman alacak

16 şirket eleman alacak 16 şirket eleman alacak

Sinpaş GYO ve Saban İnşaat'ın aralarında olduğu 16 firma eleman alacak.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

1. Temsa AR-GE ve Teknoloji A.Ş. üniversitelerin makine, uçak, mekatronik, elektrik elektronik veya metalürji mühendisliği bölümlerinden mezun ve otomotiv sektöründe 2 yıl deneyimi olan eleman alacak. Eleman alınacak alanlar: proje mühendisi ve konstrüktör ressam alacak. Başvurular: hrilan@temsa.com.tr adresinden yapılabilir.

2. Us Yapı: Rusya'daki şantiyelerinde görevlendirilmek üzere eleman alacak.
Eleman alınacak alanlar; proje müdürü, şantiye şefi ve beton santral operatörü alacak. Başvurular: usyapi@superonline.com adresine veya 0 216 418 81 53 nolu faksa yapılabilir.

3. Hazinedaroğlu Özkan İnşaat A.Ş. Alışveriş merkezi, A sınıfı lüks konut, ofis binaları ve otel projelerinde görevlendirilmek üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; proje müdürü, şantiye şefi, mimar, inşaat mühendisi ve mimar, elektrik mühendisi, makine mühendisi, harita mühendisi ve teknikerler. Başvurular: santiyede@gmail.com adresine yapılabilir.

4. Parkett: İşletme ve iktisat fakültesi mezunu eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; proje grubu yöneticisi, pazarlama ve iş geliştirme yöneticisi, proje grubu satış sorumlusu olarak görev yapacak  mimar, iç mimar alacak. Başvurular: info@parkett.com.tr adresine veya 0 212 280 93 57 nolu faksa yapılabilir.

5. İç Kale: Türkmenistan Bölge Müdürlüğü'nde ve Türkmenistan'daki muhtelif şantiyelerinde görevlendirilmek üzere elemanlar alacak. Eleman alınacak alanlar; şantiye şefleri, makine mühendisi saha mühendisi, elektrik mühendisi ve teknikerler. Başvurular: info@ickale.com adresine yapılabilir.

6. Mimar oral: Otel içi dekorasyon ve renovasyon projeleri ile otel renovasyon uygulama projelerini çizecek ve çizdirecek mimar, iç mimarlar alacak. Başvurular: lerna@mimaroral.com adresine veya 0 212 291 89 53 nolu numaraya yapılabilir.

7. Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. mimar ve yüksek mimar alacak.
Sinpaş GYO, Üniversitelerin mimarlık bölümünden mezun, 10 yıl deneyime sahip, mimari proje müdürü ile proje yönetimi, geliştirme konularına uygulama ve detay projelerine hakim mimari proje yönetmeni alacak. Başvurular: ik@sinpasgyo.com.tr adresine veya 0 216 499 27 61 nolu faksa yapılabilir.

8. Ulka İnşaat A.Ş. İstanbul konut şantiyelerinde görevlendirilmek üzere elemanlar alacak.
Eleman alınacak alanlar: Beylikdüzü şantiyesi için mimar, inşaat mühendisi, ince işler ve iş güvenliği teknikeri ile Kartal şantiyesi için inşaat mühendisi, mimar, hakediş ve planlama mühendisi, inşaat ve iş güvenliği teknikeri alacak. Başvurular: ulka@ulkainsaat.com adresine veya 0 216 550 95 03 nolu faksa yapılabilir.

9. Plan Mühendislik: Yurtdışı projesinde görevlendirilmek üzere elemanlar alacak.
İyi derecede İngilizce bilen, müşavirlik hizmetlerinde çalışmış, müteahhit seçim kriterleri, teklif, şartname dosyaları gibi müşavirlik hizmetlerinde deneyimli elemanlar alacak. Eleman alınacak alanlar: Proje koordinatörü, proje müdürü, deneyimli mühendis, mühendis-mimar- şehir plancısı ve asistan. Başvurular: cv@plan.com.tr adresine veya 0 312 441 23 20 nolu faksa yapılabilir.

10. 2 Design: 8 yıl deneyimli, uygulama projesi ve detay tecrübesine sahip mimar, proje kaptanı ile 3 yıl deneyimli uluslararası proje deneyimi olan mimar alacak. Başvurular: cv@2desing.com.tr adresine veya 0 212 278 74 23 nolu faksa yapılabilir.

 

pus