16 şirket eleman arıyor!

16 şirket eleman arıyor!

16 şirket yurtiçi ve yurtdışı için eleman arıyor.

1) Sembol İnşaat: Fettah Tamince'nin sahip olduğu, Kazakistan'da iddialı projeler gerçekleştiren Sembol İnşaat Kazakistan ve Rusya tecrübesi olan, Kazakistan'da istihdam edilmek üzere proje yöneticileri, plan ve bütçe yöneticileri, dizayn ve proje koordinasyon yöneticileri, tedarik ve lojistik yöneticileri ile planlama ve bütçe mühendis ile mimarları arıyor. Başvurular hr@sembolinsaat.com.tr adresine yapılabilecek.


2) Polimeks: Türkmenistan Aşkabat ve Türkmenbaşı kentlerindeki şantiyeleri ve merkez ofisi için elemanlar arıyor. Türkmenistan için; proje müdürleri, şantiye şefleri, mimari ofis şefi, planlama mühendisi, elektrik mühendisi, makine mühendisi, kalite kontrol şefi, teknik ofis şefi, ölçme grup şefi, harita mühendisi, muhasebe sorumlusu ve laboratuar teknisyeni, İstanbul merkez ofisi için; mimari ofis şefi, elektrik mühendisi, mimar, planlama mühendisi ve lojistik sorumlusu alacak. Başvurular 19 kasım'a kadar ik@polimeksinsaat.com adresine yapılabilecek.


3) Çelik Yapı: Endüstriyel tesis, lojistik depo binaları, alışveriş merkezleri ve yönetim binalarının anahtar teslimi inşaatlarını yapan şirket mimar, proje koordinatörü, iş geliştirme müdürü, iş geliştirme mühendisi, reklam ve pazarlama sorumlusu, teklif hazırlama müdürü, teklif hazırlama mühendisi, teknik ofis müdürü ve teknik ofis mühendisi alacak. Başvurular cv@e-celikyapi.com adresine veya 0 212 275 28 29 nolu faksa yapılabilecek.


4) Enka İnşaat: Umman'daki The Blue City projesinde istihdam edilmek üzere ofis dizayn yöneticisi ve teknik ressamlar alacak. Başvurular ehr@enka.com adresine yapılabilecek.


5) Capacity: Bakırköy'de faaliyete geçecek alışveriş merkezi için işletme müdürü, teknik müdür, reklam ve halkla ilişkiler müdürü, kiracı ilişkileri yöneticisi, genel müdür asistanı, sekreter, güvenlik amiri, teknik bölüm sorumluları ile teknik elemanlar alacak. Başvurular hr@capacity.com.tr adresine yapılabilecek.


6) Çukurova İnşaat: Libya'da inşa ettiği El Assa projesi için elektrik şefi, mekanik şefi, kaba inşaat kısım şefi, ince inşaat kısım şefleri, lojistik şefi, planlama ve hak ediş şefi, ekipman şefi, deneyimli elektrik mühendisi, deneyimli saha mimarları, deneyimli planlama mühendisi, deneyimli tasarım mühendisi, genç elektrik mühendisi, genç makine mühendisi, genç inşaat mühendisleri, genç mimarlar, cad operatörü ve tercümanlar alacak. Başvurular 0 216 336 04 09 nolu fakas veya cv@cukurova.net adresine yapılabilecek.


7) YKS Tesis Yönetim Hizmetleri: Bina yönetim ve işletimi alanında uzman olan şirket Levent, Maslak ve Beşiktaş'taki projelerde görev alacak elektrik ve makine mühendisi, mekanik şefi, muhasebe elemanı ve güvenlik görevlisi istihdam edecek. Başvurular 0 212 280 42 89 nolu faksa veya infoks.com.tr adresine yapılabilecek.


8) Öztaş İnşaat: Libya'daki projeler için proje müdürleri, şantiye şefleri, teknik ofis müdürleri, ince inşaat şefleri, kaba inşaat şefleri, makine mühendisleri ve elektrik mühendisleri alacak. Başvurular libya@ztas.com.tr adresine yapılabilecek.


9) Delta Proje İnşaat: Ataköy Konakları projesi için makine mühendisi, mimar ve sekreter alacak. Başvurular info@atakoykonaklari.net adresine veya 0 212 661 87 54 nolu faksa yapılabilecek.


10) Uransan: İstanbul dışındaki projeler için şantiye şefleri, kaba işler şefleri, tünel kalıp formenleri ve planlama mühendisleri, Cezayir'deki toplu konut projesi için planlama mühendisi ve tercüman istihdam edecek. Başvurular 0 216 474 97 63 nolu faksa yapılabilecek.


11) Ertaş Ulusoy İnşaat: Gebze Çayırova Güzeltepe mevkiindeki 400 konutluk proje için proje müdürü arıyor. Başvurular 0 216 362 60 72 nolu faksa veya filiz@eforhavuz.com adresine yapılabilecek.


12) FomGroup: Samsun ve İzmir'deki Medical Park hastaneleri inşaatları için, konusunda tecrübeli proje müdürleri, saha mimarları, makine mühendisleri ve elektrik mühendisleri istihdam edecek. Ayrıca merkez ofis için iç mimarlar, peyzaj mimarları ve restoratör yüksek mimarlar alacak. Başvurular info@fomgrup.com adresine yapılabilecek.


13) Orsep İnşaat: Kazakistan şantiyeleri için tesisat formenleri, tesisat ustaları, depo sorumlusu ve makine mühendisleri, yurtiçi şantiyeler için makine mühendisleri istihdam edecek. Başvurular 0 216 545 70 24 nolu faksa veya info@orsep.com adresine yapılabilecek.


14) Yüzbaşıoğlu İnşaat: Mimarlar, inşaat mühendisleri ve topograflar alacak. Başvurular 0 212 222 45 00 nolu faksa veya info@yuzbasiogluinsaat.com adresine yapılabilecek.


15) Hazer Products: İstanbul içi ve dışındaki şantiyelerde görevlendirilmek üzere mimarlar arıyor. Başvurular 0 216 642 56 69 nolu faksa veya officesrg@gmail.com adresine yapılabilecek.


16) Re/Max Armonu: Sayrayıcedit'teki ofis için gayrimenkul danışmanları alacak. Başvurular 0 216 368 20 69 nolu faksa veya info@remax-armoni.com adresine yapılabilecek.