‘7800 Çeşme Residences & Hotel' hizmete açılıyor

‘7800 Çeşme Residences & Hotel' hizmete açılıyor

Çarmıklı, Kalyoncu ve Tamteks Gayri Menkul Ortaklığı'nın ''7800 Çeşme Residences & Hotel''i 2008 yaz sezonunda açılıyor.Çeşme'nin en güzel koylarından biri olan Boyalık Koyu'nda, Şubat 2007'de inşasına başlanan "7800 Çeşme Residences & Hotel" Türkiye'nin en özel projelerinden biri olarak geçiyor.

Denize sıfır konumda bulunan 7800 Çeşme Residences & Hotel‘de, iç özellikleri birbirinden farklı 10 ayrı tip ünite seçeneği ile 42 adet rezidans bulunuyor. Örnek daire çalışmalarının Nisan 2008 sonunda tamamlandığı projenin, butik otel, SPA , restaurant ve beach bölümü de açılmaya hazırlanıyor.

Çeşme'nin bitki örtüsü özel olarak yetiştirildi...

"7800 Çeşme Residences & Hotel " projesinin binalarının dış cephesinde, Türkiye'de ilk kez uygulanan, İskandinavların özel olarak geliştirdiği, yazın sıcaktan ve nemden, kışınsa soğuktan ve yağmurdan etkilenmeyen, çürümeyi önleyen "thermowood" malzeme kullanılırken, projenin çevre peyzajı için çok özel bir çalışma gerçekleştirildi. Çeşme'nin bitki örtüsüne uygun olarak, uzun araştırmalar sonucunda belirlenen bitkilerin peyzajını Trafo Mimarlık uyguladı.

Ünlü tasarımcılar ve markalar 7800 Çeşme Resıdence & Hotel' de buluştu...

7800 Çeşme Residences & Hotel'in residence bölümündeki mutfak dolapları için Aritel, büfeler için Acerbis, lambalar için Artemide, banyo dolaplarında Bimex ve yataklar için Readelli seçilirken, ankastre ürünlerde ise Gaggenau tercih edildi.

Projenin otel bölümünde ve otel odalarında da yine ünlü İtalyan markalar ön plana çıkıyor. Odaların tamamen ham ahşaptan oluşan mutfak dolaplarında Riva 1920, koltuklarda Living Divani, odalarda TV - kapalıyken deri çerçeveli ayna gibi görünen açılınca TV olan - High – Line markaları kullanıldı. Ortak alanlarda kullanılan deri koltuklar için Baxter markası seçilirken, ünlü tasarımcı Kerim Rashid, Bonaldo için bar tabuleri tasarladı. Otelin lobby bölümü de bir Pierro Lissoni özel dizaynı... Armatürlerde ise dünyaca ünlü Türk markası Vitra'nın, ödüllü İstanbul serisi kullanıldı.

Farklı mimarisi, sarı ve turkuaz tonlarındaki Bizassa cam mozaiklerinin kullanıldığı, özel eğitimli uzmanlar tarafından uygulanan özel masaj ve bakımların sunulduğu SPA, 12 ay boyunca hizmet verecek. Rahatlatıcı masajların yanı sıra anti aging paketleri, özel detoks programları ve Türkiye'de yeni uygulanacak olan lokal inceltici bakımların içinde bulunduğu merkez ile 7800 Çeşme Residences & Hotel misafirleri isterlerse SPA keyfini beach bölümünde de yaşayabilecekler.

Tel: 0212 317 60 16 - 17
Web: www.7800cesme.com
www.carmikliyapi.com

Mynet.com