Adapark 3. Etap'ın yüzde 20'si 3 haftada satıldı! 147 bin TL'ye!

Adapark 3. Etap'ın yüzde 20'si 3 haftada satıldı! 147 bin TL'ye!

Daire fiyatlarının 147 bin  TL’den başladığı ADAPARK 3.etabın satışında 3 haftada yüzde 20'ye varıldı.  Sur Yapı’nın İstanbul’un yeni çekim merkezi Sancaktepe’de bulunan Adapark projesinde satışlar son hıGeçtiğimiz hafta EXEN İSTANBUL’un lansmanını yapan Sur Yapı,ADAPARK 3.etabın satışında 3 haftada %20 oranını yakaladı.

İnşaat sektöründe birçok başarılı projeye imza atan Sur Yapı’nın, 200 milyon dolar değerindeki projesi Adapark’ın 1.etabının tamamı, 2. Etabın sa  95%’i satılırken 3. Etapta 3 haftada %20 satış oranına ulaşıldı. Daire fiyatlarının 147.000 TL’den başladığı projede farklı ödeme seçenekleri de dikkat çekiyor. Adapark projesinde  toplam 826 konut bulunuyor. 3. etapla birlikte 17 farklı tipte daire seçeneğinin daha müşterilerinin farklı beğeni ve ihtiyaçlarına sunulduğu Adapark’ta, daire büyüklükleri 66 ile 284 m2 arasında çeşitlilik kazanıyor. 1+1 dairelerde 66 ve 70 m2 olanakları sunulurken, 2+1 daireler 80 ile 132 m2 arasında 11 farklı seçenekten oluşuyor. 3+1 ve daha geniş yaşam alanlarını tercih edenleri ise 115 ile 284 m2 arasında değişen 3+1, 3,5+1, 4+1, 5+1 ve 5,5+1 daireler bekliyor.

Depreme dayanıklı, sağlam zemin üzerine inşa edilecek olan proje, her kesimden tüketiciler için farklı ve uygun ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor. 5 tip örnek dairenin de gezilebildiği proje için uygulanan “%1 Peşinatla Yeni Bir Yaşam” kampanyası kapsamında ev sahibi olmak isteyenler uygun banka kredisi imkânlarından yararlanmanın yanı sıra, konut bedelinin %25’ini Sur Yapı’ya yüzde 1 peşin, 6 ay sonra yüzde 4, 12- 24 ay sonra ise yüzde 10’ar olmak üzere ödeyebilecekler.

Adapark ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor…


Adapark’ta yaşayanların rahatı ve mutluluğu için en ince ayrıntıların dahi düşünüldüğü proje sosyal imkânları ile de dikkat çekiyor. Yüzde 75’i yeşil alan ve rekreasyon alanından oluşan proje, oyun alanları, aerobik ve pilates salonu, fitness, bay ve bayan sauna, yüzme havuzları, medya salonu gibi birçok sosyal alanıyla da ev sahiplerine ayrıcalıklı ve konforlu bir yaşam sunuyor. Planlanan Metro istasyonuna yürüme mesafesinde yer alan Adapark ile ulaşım da oldukça kolay olacak.

Klasik çocuk parklarından farklılaşan oyun alanları yaş gruplarına göre ayrışıyor. Yetişkin ve çocuk yüzme havuzlarına sahip projede yazın açık, kışın kapalı yüzme havuzu olarak kullanılabilen özel bir havuz daha bulunuyor. 960 metre yürüyüş ve bisiklet parkuru olan Adapark’ta, ev sahipleri bisikletleri için de park alanlarına sahip olacak. Ayrıca projenin içerisinde yer alan yeşil adalarda yürüme yolları da bulunuyor. Üstelik ev sahipleri sosyal tesisteki tüm bu olanaklardan ekstra hiçbir ücret ödemeden faydalanabilecek.

Meyvenizi dalından koparın…

İstanbulluları özledikleri geniş yeşil alana sahip bir proje ile buluşturacak olan Adapark’ta ev sahibi olanlar site içerisinde özel meyve bahçelerinden taze meyvelerini dalından kopararak yiyebilecek. Balıklı gölü ve meyve bahçeleriyle şehir hayatı içinde doğaya yaklaşmayı sağlayan Adapark, nar, elma, kiraz, kayısı gibi ağaçlarla süslü meyve bahçeleriyle unutulan değerleri yeni nesillerle tanıştıracak.  

www.adapark.com.tr
suryapi@suryapi.com.tr

0216 364 90 70

Basında yer alan diğer haberler:

Üç haftada yüzde 20’sini sattı
Sur Yapı’nın Sancaktepe’de gerçekleştirdiği 200 milyon dolar değerindeki projesi Adapark’ın satışlarında ilk etabın tamamı satılırken 2. etapta da oranlar yüzde 95’i buldu. Yeni satışa çıkan 3. etapta 3 hafta içinde konutların satış oranı 20’ye ulaştı.

Toplam 826 konutun bulunduğu Adapark projesinde fiyatlar 147 bin TL’den başlıyor. 3. etapla birlikte 17 farklı tipte konut seçeneği daha alternatif yelpazesine katılırken daire büyüklükleri 66 ile 284 metrekare arasında çeşitlilik kazanıyor. 1+1 dairelerde 66 ve 70 metrekare olanakları sunulurken, 2+1 daireler 80 ile 132 metrekare arasında 11 farklı seçenekten oluşuyor. 3+1 ve daha geniş yaşam alanlarını tercih edenleri ise 115 ile 284 metrekare arasında değişen 3+1, 3.5+1, 4+1, 5+1 ve 5.5+1 tipindeki konutlar bekliyor.

Depreme dayanıklı zemin üzerine inşa edilecek olan proje, her kesimden tüketiciler için farklı ve uygun ödeme koşullarıyla dikkat çekiyor. Konutları incelemek isteyenlere beş tip örnek daireyi gezme imkanının bulunduğu projede “yüzde 1 peşinatla yeni bir yaşam” kampanyası devreye giriyor. Kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyenler uygun banka kredisi imkânlarından yararlanmanın yanı sıra, Sur Yapı’nın uyguladığı bir kolaylık ile peşinatın yüzde 25’ini Sur Yapı’ya yüzde 1 peşin, 6 ay sonra yüzde 4, 12-24 ay sonra ise yüzde 10’ar olmak üzere ödeyebiliyor.

Adapark ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor…
Adapark’tan konut sahip olanların her türlü sosyal aktivite imkanının bulunduğu projenin yüzde 75’i yeşil alan ve rekreasyon alanına ayrıldı. Oyun alanları, aerobik ve pilates salonu, fitness, bay ve bayan sauna, yüzme havuzları, medya salonu gibi birçok sosyal alanıyla proje ev sahiplerine bir takım imkanlar sunuyor. Planlanan metro istasyonuna yürüme mesafesinde yer alan Adapark’da toplu ulaşım imkanları kolay olacak.