Adetaş Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Adetaş Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı! Adetaş Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Adetaş Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi, Ali Bektaş tarafından 300 bin TL'lik sermaye bedeli ile 31 Temmuz 2013 tarihinde Ataşehir'de kuruldu
Adetaş Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi, Ali Bektaş tarafından 300 bin TL'lik sermaye ile 31 Temmuz'da kuruldu. Adetaş Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi iş konusu; Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak,yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak 10.4.2013 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı diğer işler.


Adetaş Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi adres: Ataşehir, İçerenköy Mahallesi, Eski Üsküdar Yolu Caddesi, No:63/2.