Ağaoğlu 50 ay vade 0 faiz!

Ağaoğlu 50 ay vade 0 faiz! Ağaoğlu 50 ay vade 0 faiz!

Firma: Ağaoğlu İnşaat

Ağaoğlu'nun My Towerland ve My Home Maslak projelerinde geçerli olan Ağaoğlu 50 ay vade 0 faiz kampanyası kapsamında yüzde 50 tutarında peşinat veriliyor. Kalan tutar 50 aya kadar vade farksız taksitlendiriliyor...

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Ağaoğlu 50 ay vade 0 faiz kampanyasının reklam filminde Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu oynadı. 


My Home Maslak ve My Towerland projelerinde geçerli plam kampanyanın sloganı "Beni seven faizsiz sevsin, evine hemen geçsin" olarak belirlendi. Kampanyaların geçerli olduğu projelerin teslimleri hemen gerçekleşiyor.


Ağaoğlu 50 ay vade 0 faiz fırsatına göre yüzde 10 peşinat verildikten sonra kalan tutarın yüzde 50'si için banka kredisi kullanılıyor. Geri kalan konut bedeli vade farksız ara ödeme yapılıyor.


My Towerland projesinde daireler 697 bin TL'den, My Home Maslak projesinde ise daireler 527 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.


Ağaoğlu 50 ay vade 0 faiz avantajı kapsamında yüze 50 peşinat ödeniyor. Geri kalan tutar firma bünyesinde 50 aya kadar sıfır faizle vadelendiriliyor. 


Tel: 444 6 777

Web: http://www.agaoglu.com.tr/

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi.com

pus