Ağaoğlu faiz desteği kampanyasında hemen teslim daireler yüzde 1 peşinatla!

Ağaoğlu faiz desteği kampanyasında hemen teslim daireler yüzde 1 peşinatla! Ağaoğlu faiz desteği kampanyasında hemen teslim daireler yüzde 1 peşinatla!

Firma: Ağaoğlu İnşaat

Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projelerinde uygulanan Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyası kapsamında yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunuyor. Projede yüzde 75'lik kısımdan yüzde 35'i için faiz desteği sağlanıyor.Ağaoğlu İnşaat'ın 13 Şubat tarihinde başlattığı fazi desteği devam ediyor. Yüzde 1 peşinatlı ödemelerin yapıldığı kampanyada yüzde 24'lük kısım ise taksitlere bölünüyor. 


Hemen teslim 200 dairede uygulanan kampanya Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli sayılıyor. 


Yüzde 75'lik kısmın yüzde 35'i için faiz desteği sağlanan  Ağaoğlu İnşaat  kampanyası kapsamında 60 ay vade için yüzde 0,47'lik ve 120 ay vade için ise yüzde 0,57'lik faiz oranı kabul ediliyor. Ağaoğlu My Towerland Projesi hakkında:


Toplam 3.500 konutun yer aldığı Ağaoğlu My Towerland Projesi'nde daire fiyatları 754 bin TL'den başlıyor. 41 ile 351 metrekare arasında değişen alanlara sahip konutlardan meydana gelen projede konut seçenekleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dubleks şeklinde tasarlandı. 


Ağaoğlu Andromeda Gold Projesi hakkında:


398 konuttan meydana gelen Ağaoğlu Andromeda Gold Projesi projesi kapsamında zemin+51 kattan meydana gelen tek kule yer alıyor. Uluslararası İstanbul Finans Merkezi'ne yakın mesafede inşa edilen Ağaoğlu Andromeda Gold Projesi'nde sauna, oyun alanları, fitness center ve buhar odaları bulunuyor.


Ağaoğlu My Home Maslak Projesi hakkında:


3 blok halinde yükselen Ağaoğlu My Home Maslak Projesi'nde yer alan konutların fiyatları 571 bin TL'den başlıyor. Ağaoğlu My Home Maslak Projesi'nde yer alan dairelerin alanları 41 metrekare ile 351 metrekare arasında değişiyor. Projede daire seçenekleri stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 3,5 oda 1 salon, 4 oda 1 salon dubleks ve 4,5 oda 1 salon dubleks olarak tasarlandı. 


Ağaoğlu İnşaat satış ofisi iletişim

Tel: 444 6 777

Web: http://www.agaoglu.com.tr/

Kübra GENÇ/Emlakkulisi.com