Ağoğlu Ataşehir MyClub'ta cardio show'lar başladı!

Ağoğlu Ataşehir MyClub'ta cardio show'lar başladı!Ağaoğlu şžirketler Grubu tarafından kurulan ve felsefesini spor ile eğlencenin birleştiği nokta olarak belirleyen MyClub'ın cardio show partisini izlemeye gelenler arasında işadamı Ali Ağaoğlu da yer aldı


Ağaoğlu şžirketler Grubu tarafından kurulan ve felsefesini spor ile eğlencenin birleştiği nokta olarak belirleyen MyClub'ın cardio show partisini izlemeye gelenler arasında işadamı Ali Ağaoğlu da yer aldı.

Ağaoğlu İnşaat 'ın gerçekleştirdiği tüm projelerde yer alan MyClub 'ların en büyüğü olan Ataşehir MyClub 'teki etkinlikte müzik eşliğinde kalp sağlığını geliştiren spor yapıldı. Avrupa 'nın de en büyüğü olduğu kaydedilen spor merkezinde bundan sonra her hafta periyodik olarak aynı etkinlik düzenlenecek. Gösteriyi izlemeye gelen gelenler arasında   yer alan Ağaoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu yaptığı açıklamada, “Üyelerin yoğun katılımıyla geçen partinin enerjisini çok beğendim. Artık bu tür partiler ve yenilikler ile bundan ritüel olacak ” diye konuştu.