Alburaq Danışmanlık Pazarlama Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alburaq Danışmanlık Pazarlama Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Alburaq Danışmanlık Pazarlama Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alburaq Danışmanlık Pazarlama Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Ihab Radwan tarafından kuruldu. 

Alburaq Danışmanlık Pazarlama Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Ihab Radwan tarafından kuruldu. 

Alburaq Danışmanlık Pazarlama Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
1) Gümrük ve kambiyo mevzuatı çerçevesinde ithalat ve ihracatına izin verilen her türlü emtia, mamul, yarı mamul ve hammaddelerin, iç ticaret, ithalat, ihracat ve pazarlamasını yapmak. 2) Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel,kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri, spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek; bahçe, tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek. Gayrimenkuller üzerine irtifak, intifa, sükna, kat mülkiyeti, kat irtifakı, şufa hakları ve vefa hakları, gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Alburaq Danışmanlık Pazarlama Ve Ticaret Limited Şirketi adres: İskenderpaşa Mah.Açıklar Sk. Mustafa Topal Apt.No:16 A Fatih