03 / 07 / 2022

AlizePark'ta metrekaresi 1.550 YTL'ye

AlizePark'ta metrekaresi 1.550 YTL'ye

Kurtköy Yenişehir'de inşa edilen AlizePark Evleri projesi 4 blokta 120 konuttan oluşuyor.Beşyıldız Yuvataş, Kurtköy Yenişehir'de yüzde 85'i yeşil alana ayrılmış 11 bin metrekare alan üzerinde AlizePark Evleri projesini gerçekleştiriyor. Dört blokta 120 daireden oluşan proje, farklı konut seçenekleri ve geniş sosyal donatılarıyla dikkat çekiyor. Fiyatların 175 bin YTL'den başladığı ve 305 bin YTL'ye kadar çıktığı proje, Ağustos 2009'da tamamlanacak. 20 milyon YTL'ye gerçekleşecek olan projeden ev alanlara, evlerin dekorasyonu için profesyonel iç mimar desteği sağlanacak. Ayrıca, bodrum katında her daireye bir depo ayrılacak..

Beşyıldız ve Yuvataş şirketleri, Kurtköy Yenişehir'de tecrübelerini birleştirerek, yüzde 85'i yeşil alan olarak ayrılan AlizePark Evleri projesine başladı. 11 bin metrekare üzerinde kurulan proje, 4 blokta 120 daireden oluşuyor. Yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol-voleybol sahası, çocuk havuzu, açık-kapalı çocuk oyun alanı gibi geniş sosyal donatılar sunan proje, 20 milyon YTL yatırımla gerçekleştiriliyor. Fiyatların 175 bin YTL'den başladığı ve 305 bin YTL'ye kadar çıktığı proje, Ağustos 2009'da tamamlanacak. Beşyıldız Yuvataş Genel Koordinatörü Güzin Ervardar ile AlizePark Evleri'ni konuştuk.

 Alizepark projesinin ayrıntıları nelerdir?

Kurtköy Yenişehir'de yapımına başlanan AlizePark Evleri, Beşyıldız Yuvataş'ın ilk ortak projesi. 4 blokta 120 daireden oluşan proje, İstanbul'un en düzenli gelişen bölgesi olan Kurtköy-Yenişehir'de gerçekleşiyor. Sabiha Gökçen Havaalanı'na 1.9 kilometre ve Atlantis Alışveriş Merkezi'ne ise 200 metre mesafede yer alıyor. 11 bin metrekare alan üzerinde 9 bin 400 metrekare yeşil alana sahip projenin toplam satılabilir inşaat alanı da 17 bin 700 metrekare. Depreme dayanıklı olarak, birinci sınıf malzeme ve işgücü ile inşa edilen AlizePark, kapalı otopark, jenaratör, yüzme havuzu, 24 saat güvenlik, tenis kortu, basketbol-voleybol sahası, çocuk havuzu, açık-kapalı çocuk oyun alanı, tüm açık alanlarda wireless internet ile yemyeşil, sağlıklı, huzurlu ve eğlenceli bir dünyanın kapısını aralıyor. 300 metrekarelik kapalı alana sahip AlizePark Club'te ise fitness salonu, sauna, şok duşu, kafeterya, bilardo, masa tenisi, çeşitli masa oyunları, site toplantıları ve özel günler için kullanıma uygun toplantı salonu imkanı da bulunuyor. Proje 20 milyon YTL yatırımla gerçekleşiyor. Projenin şu ana kadar yüzde 60'ı satıldı. Projeye hem ev sahibi olmak, hem de yatırım yapmak isteyenler ilgi gösteriyor.