Allure Tower ne zaman teslim?

Allure Tower ne zaman teslim?

Firma: Doruk GYO

Proje: Allure Tower


Allure Tower ne zaman teslim? sorusunun cevabı haberimizin içerisinde yer alıyor. Doruk GYO imzasını taşıyan Allure Tower Avcılar projesinde daire fiyatları 236 bin TL'den başlıyor...Allure Tower projesi Doruk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul'un Avrupa yakasında Avcılar'da inşa ediliyor. Allure Tower ne zaman teslim sorusundan önce projeden bahsedelim.


Avcılar Allure Tower projesinde 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire tiplerine yer veriliyor. Allure Tower Avcılar projesinde fiyatlar 236 bin TL'den başlayarak değişiyor.


Allure Tower Avcılar satış ofisi ile 444 1 779 numaralı telefonu arayarak irtibata geçebilirsiniz. Tek blok halinde yükselen Allure Tower Avcılar projesi 30 katlı olarak inşa ediliyor.Allure Tower ne zaman teslim?


Allure Tower ne zaman teslim sorusuna Şubat 2016 yılı cevabı veriliyor. Allure Tower Avcılar projesinde 1+1'ler 236 bin TL'den, 2+1'ler 299 bin TL'den başlayarak değişiyor.


Allure Tower Avcılar projesi içerisinde yüzme havuzu, fitness center, sauna, buhar odası, spor alanları, kapalı otopark, dinlenme alanı gibi sosyal donatılar yer alıyor.Tel: 444 1 779

Web: www.allureistanbul.com