Alsa Turizm Seyahat Acentası Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Alsa Turizm Seyahat Acentası Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli yapıldı! Alsa Turizm Seyahat Acentası Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Alsa Turizm Seyahat Acentası Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakil işlemi bugün gerçekleştirildi. Alsa Turizm Seyahat Acentası Ticaret Limited Şirketi'nin merkezi Başakşehir'e yapıldı. Alsa Turizm Seyahat Acentası Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakil işlemi bugün yapıldı. 10 bin TL sermaye bedeli ile kurulan Alsa Turizm Seyahat Acentası Ticaret Limited Şirketi'nin merkezi Başakşehir'e gerçekleştirildi.

Alsa Turizm Seyahat Acentası Ticaret Limited Şirketi konusu:
a. Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat taşıma, rehberlik hizmetlerini yürütmek. b. Her türlü seyahat acenteleri kurmak, kurulmuş acentelere ortak olmak. c. Uçak, otobüs, gemi gibi tüm ulaşım araçları için her türlübileti satmak ve bu maksatla bilet satış yerleri açmak. d. Ticari amaçlı her türlü motorlu araç kiralama hizmetleri vermek. e. Her türlü hava, deniz, kara vasıtaları ile şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası yolcu taşımacılığı yapmak. f. Öğrenci ve personel taşımacılığı yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Alsa Turizm Seyahat Acentası Ticaret Limited Şirketi adres: Başakşehir Mh.Olimpiyat Blv. Bahçetepe İst.Sit.N:2b/226 Başakşehir