Altınbaş Holding, Maslak No/1’e taşındı!

Altınbaş Holding, Maslak No/1’e taşındı!Altınbaş Holding, Maslak No/1’e taşındı. Altınbaş Holding, bulunduğu binanın tamamını Mehmet Altınbaş Eğitim ve Kültür Vakfı’na bağlı İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’ne bağışladı


Altınbaş Holding, 2007 yılından bu yana bulunduğu Mahmutbey’deki binasından taşındı. Altınbaş Holding, bu ay itibariyle İstanbul’un iş merkezi olan Maslak’ın en prestijli yapılarından Maslak No/1’de faaliyetlerine devam etmeye başladı. Altınbaş Holding, bulunduğu binanın tamamını 2007’den bu yana paylaştığı Mehmet Altınbaş Eğitim ve Kültür Vakfı’na bağlı İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’ne bağışladı.


Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş şöyle konuştu: “Altınbaş Ailesi olarak her zaman eğitimi ön planda tuttuk. Bu misyonla binamızı İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’ne bağışlama kararı aldık. Bu yıl ikinci kez mezunlarımızı verdik. Üniversitemizde 30 ülkeden 5 bini aşkın öğrencinin bulunması Ailemiz’i ve akademik kadromuzu gururlandırıyor. Biz de artık İstanbul’un iş merkezinde faaliyetlerimize devam edeceğiz.” Mahmutbey’de bulunan bina, bu yıl ikinci kez mezun veren İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’nin ana kampüsü olarak faaliyet gösteriyor.