Anahtar Proje Kentsel Dönüşüm Hizmetleri basın kahvaltısı 9 Mayıs'ta düzenlenecek!

Anahtar Proje Kentsel Dönüşüm Hizmetleri basın kahvaltısı 9 Mayıs'ta düzenlenecek! Anahtar Proje Kentsel Dönüşüm Hizmetleri basın kahvaltısı 9 Mayıs'ta düzenlenecek!

Kentsel dönüşüm sürecinde binalardaki kat malikleri ve yüklenici firmalar arasındaki köprü görevini üstlenerek, dönüşümün önünü açan Anahtar Proje Kentsel Dönüşüm Hizmetleri ve Gayrimenkul Geliştirme Şirketi, basın kahvaltısı düzenliyor...

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Kentsel dönüşümde yapımcılarla vatandaşlar arasındaki sorunları gidermek için kurulan Anahtar Proje Kentsel Dönüşüm Hizmetleri ve Gayrimenkul Geliştirme Şirketi, emlak editörleriyle tanışmak ve şirket faaliyetlerini anlatmak üzere basın kahvaltısı düzenliyor. 


Kentsel dönüşüm sürecinde binalardaki kat malikleri ve yüklenici firmalar arasındaki köprü görevini üstlenerek, dönüşümün önünü açan Anahtar Proje Kentsel Dönüşüm Hizmetleri ve Gayrimenkul Geliştirme Yönetim Kurulu Başkanı Arif Murat Kökbudak’ın ev sahipliğinde, 9 Mayıs Cuma günü saat 10.00 ila 12.00 arasında Sheraton Hotel Qubbe’de düzenlenecek.


pus