Anka Yapı Işıl Residence'ın ödeme koşulları açıklandı! 3+1'ler 260 bin TL!

Anka Yapı Işıl Residence'ın ödeme koşulları açıklandı! 3+1'ler 260 bin TL!Anka Yapı Işıl Rezidans"ta ödeme koşulları yüzde 20 peşin geri kalanı teslimde 120 ay banka kredisi ile sağlanıyor


Son 5 yılda çayırova, şžekerpınar ve Silivri"de 6000 konut yaparak teslim eden Anka Yapı Pendik"teki butik projesinden sonra şimdide Yakacık projesine başladı.

Anka Yapı Yön.Kur.Bşk. şžaadet TEMEL İstanbul"un balkonu olarak tanınan adalar ve deniz manzaralı Yakacık"ta   Işıl Rezidans projemize 29 Ekim 2011"de Cumhuriyet bayramımızda başlıyoruz.Bölgenin ilk akıllı ev konseptini gerçekleştiriyoruz ve   halkımıza şirket politikamız olan ekonomik şişirilmemiş daire fiyatları ile   sunuyoruz.Projemizin şimdiden %40"ı satıldı.Her zaman dediğim gibi Anka Yapı en fazla konut üreten firma olmanın yanında en fazla konut sahibi yapan bir firma olarak halkımıza hizmet etmeye devam ediyordedi.

Anka Yapı Işıl Rezidans mimarlığını daha öncede yaptığı özgün fonksiyonel,kullanışlı   tasarımlarıyla ön plana çıkan Semtaş mimarlık tarafından yapılıyor.Özellikle projede yeşil alanların bol olması sosyal yaşam alanlarının şehir içinde rahatlatıcı,dinlendirici ve her türlü ihtiyaçların karşılana bileceği mini şehir konseptinde olması içinde hipermarket dükkanlardan oluşan mini çarşısıyla Yakacık"ta yaşanılan bir alan sunması satış koşullarının uygun olması alım talebinin yoğunluğuyla   görülmektedir.Rezidans ayrıcalığıyla panjur,inverter, klima akıllı ev konseptinde gerekli tüm donanımlar bulunmaktadır.Anka Yapı Işıl Rezidans sosyal sosyal donatı alanlarında   fitness,havuz,sauna,kapalı otopark,çocuk oyun parkı,koşu yolları standart olarak bulunmaktadır.Toplamda 18500m2 alan içinde Anka Yapının kendi arsasında yükselen Anka Yapı Işıl Rezidans"ta üretilicek konut sayısı 100. Bitiş tarihi 12.12.2012.Eğitim,sağlık ve yaşam merkezleri yürüyüş mesafesi kadar yakın.Metro ve E-5 2km,Sabiha Gökçen Havaalanına 8 km,Atatürk Havaalanına 30 km,Kartal sahil yoluna 6 Km,Real ˜e 2Km,Neo Marine 4 Km,Marmara Üniversitesi . Hastanesine 2km,Doğa koleji ana kreş okulu,Balkanlar koleji,Fen Bilimleri Koleji 1km mesafede.Konut Tipleri 2+1 115m2 190.000TL 3+1 155m2 260.000TL olup.Dubleksler 120 m2 ile 240 m2 arasındadır.

Anka Yapı Işıl Rezidans"ta ödeme koşulları %20 peşin geri kalanı teslimde 120 ay banka kredisi ile sağlanmaktadır.
Anka Yapı Yön.Kur.Bşk,şžaadet Temel œ Proje ile ilgili detayları  www.ankagyo.com  adresinden bulunacağı gibi ayrıca 444 38 99 numaralı telefondan da müşterilerimize ekibimiz tüm sorularınizı yanıtlayacaktır.Yakacıktan sonra Kasım,Aralık aylarında Soğanlık ve Sancaktepe   projelerimiz   başlayacaktır.Ayrıca Fikirtepe Kentsel dönüşüm çalışmalarıda devam ediyordedi.