Ankara'daki 88 proje 8 Kasım'da açılıyor!

Ankara'daki 88 proje 8 Kasım'da açılıyor! Ankara'daki 88 proje 8 Kasım'da açılıyor!

Ankara'da Yavuz Sultan Selim (Yeni Keçiören) Bulvarı başta olmak üzere, 88 proje ve hizmet alanının toplu açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve Başkan Melih Gökçek’in katılacağı törenle, 8 Kasım Salı günü yapılacak.Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Başkent’in dört bir tarafında yapımı gerçekleştirilen, Yavuz Sultan Selim (Yeni Keçiören) Bulvarı başta olmak üzere,  88 proje ve hizmet alanının toplu açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve Başkan Melih Gökçek’in katılacağı törenle, 8 Kasım Salı günü yapılacak.


Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan dev bulvarlar, parklar, arıtma tesisleri, koruma evleri, yaya üst geçitleri, köprüler ve bunlar gibi 88 proje ve hizmet alanı, 8 Kasım Salı günü saat 14.00’da, Yavuz Sultan Selim Bulvarı’nın Basınevleri Kavşağı’nda düzenlenecek törenle aynı anda hizmete alınacak.


Yapılacak toplu açılış töreniyle birlikte; Keçiören trafiğine nefes aldıracak, Fatih Köprüsü'ne alternatif Yavuz Sultan Selim Bulvarı başta olmak üzere çeşitli yol, köprü ve üst geçitler, Batıkent Çocuk Koruma Evi, Bala pazar yeri, çeşitli parklar, arıtma tesisleri, köy konakları gibi 88 proje ve hizmet alanı, Ankaralıların kullanımına sunulmuş olacak.


Başkan Gökçek, önceki gün de Büyükşehir belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve Cumhurbaşkanı ile Başbakan tarafından açılışı yapılacak Keçiören Yavuz Sultan Selim Bulvarı'nda incelemelerde bulundu.       Ankara Büyükşehir Belediyesi