Ant Yapı Antasya Evleri!

Ant Yapı Antasya Evleri!


Firma: Ant Yapı

Proje: Antasya Residence


Ant Yapı Antasya Evleri kapsamında yer alan dairelerden 2 oda 1 salon dairelerin fiyatları 480 bin TL'den başlıyor. Projede yer alan konutlar 1+1 ve 2+1 şeklinde tasarlandı


Antasya Residence projesi, Ümraniye Carrefour'un arka tarafında yükseliyor.  Ant Yapı  projesi olan Ant Asya Rezidans kapsamında 617 konut bulunuyor. 


Ant Yapı Antasya Evleri kapsamında tek blok bulunuyor. Ant Yapı Antasya Evleri kapsamında yer alan tek blok 42 katlı tasarlandı. 


Ant Yapı Antasya Evleri teslim tarihi Ekim 2015 olarak belirlendi. Ant Yapı Antasya Evleri kapsamında toplam arsa alanı 8 bin metrekare olarak belirlendi. 


Ant Yapı Antasya Evleri satılık dairelerin alanları 1+1'ler için 74 metrekare ve de 2+1'ler için 110 metrekare olarak belirlendi. 


Ant Yapı Antasya Evleri fiyat listesi!

1 oda 1 salon dairelerde 350 bin TL'den, 

2 oda 1 salon dairelerde 480 bin TL'den başlıyor. 


Ant Yapı Antasya Evleri ödeme koşulları kapsamında banka kredisi ile 120 ay vadelendirme yapılıyor. Ant Yapı Antasya Evleri firma vadelendirmesinde ise 36 ay taksitlendirme yapılıyor. 


Ant Yapı Antasya Evleri kapsamında fitness center, avlu, lobi, yönetim ofisleri, park alanı, açılır kapanır yüzme havuzu, çocuk havuzu ve oyun alanları bulunuyor. 


Ant Yapı Antasya Evleri adres : Saray Mah. Akçakoca Cad. No:11 Ant Yapı merkez binası, 34768 Ümraniye – İstanbul


Ant Yapı Antasya Evleri iletişim

Tel : 0216 630 68 68

Web: www.antasya.com.tr


projeye sor