Antalya Life in Lara'da 119 bin TL!

Antalya Life in Lara'da 119 bin TL!

Antalya'daki Life in Lara projesi ekonomik fiyata villada yaşam sunuyor. 94 villadan oluşacak projedeki fiyatlar 119 bin ile 260 bin TL arasında...

HTS Yapı, Antalya'nın popüler yerlerinden Lara'da başladığı yeni projesinde ekonomik fiyata villa satın alma imkanı sunacak. Life in Lara adı verilen proje toplam 94 villadan oluşacak. 72 metrekarelik 2+1 ile 165 metrekarelik 3+1 konut seçeneklerinden oluşacak projede lüks altyapıları ile dikkat çeken müstakil villalar yer alacak. Projedeki daire fiyatları 119 bin TL - 260 bin TL aralığında olacak. Antalya mimarisine uygun bir konseptle hazırlanan projede yeşil alanlar, su yolları, yzüme havuzu, fitness merkezi, sauna ve otopark gibi sosyal imkanlar bulunacak. İşletmesi de HTS Yapı tarafından yapılacak projede daire sahipleri havaalanı transferden villa temizliğine kadar geniş bir hizmet alabilecek. İnşaat aşaması tamamlanan projede satışlar ise bu aydan itibaren başlıyor. Projede sağlanan ödeme imkanlarıyla 60 aya kadar vadelendirme de yapılabiliyor.

19 villalık yeni proje geliyor
2007 yılından bu yana Antalya merkezli olarak çeşitli konut projelerine ev sahipliği yapan HTS Yapı, Life in Lara projesinin yanında yine Lara-Kundu'da 19 villadan oluşan Life in Port projesinin yapımına da başlıyor. HTS yapı şimdiye kadar Antakya'da 5 konut projesini hayata geçirdi.
Sabah Emlak

0242 324 71 44

www.lifeinlara.com

www.htsyapi.com

info@htsyapi.com