Pamfilya Konakları'nda 2 adet satılık daire: 2 milyon 600 bin TL!

Pamfilya Konakları'nda 2 adet satılık daire: 2 milyon 600 bin TL! Pamfilya Konakları'nda 2 adet satılık daire: 2 milyon 600 bin TL!

Antalya İli Pamfilya Konakları'nda yer alan 2 adet dubleks daire Antalya 4. İcra Dairesi tarafından 2 Temmuz 2015 günü saat 14:00 ile 14:10 arasında ihale ediliyor.


Antalya İli Pamfilya Konakları'nda yer alan 2 adet dubleks daire Antalya 4. İcra Dairesi tarafından 2 milyon 600 bin TL bedelle satılıyor. Taşınmazların satışı açık arttırma usulüyle yapılacak.


1 Nolu taşınmazın özellikleri;

Satışa konu taşınmaz Antalya ili, Döşemealtı ilçesi, Yeşilbayır mah., Pamfilya konakları içerisinde bulunmaktadır. 646 ada 1 parselde bulunan 14 nolu bağımsız bölüm 23455 m2 arsa (ana taşınmaz) üzerinde 1/18 arsa paylı brüt 443 m2 olup hissenin tamamı borçlu adına kayıtlıdır. Söz konusu bağımsız bölüm alt yapı ve belediye hizmetlerinin bulunduğu toplam 18 bloklu güvenlikli havuzlu ve çevre peyzaj düzenlemesi yapılmış site içerisinde doğu,batı,kuzey,güney cepheleri açık dublex mesken tarzında inşa edilmiştir. Zemin katta:garaj,hol,koridor,salon,oda,mutfak+yemek odası,banyo,wc ve geniş bir teras (balkon) bulunmaktadır.Salon tabanı laminant kaplama,duvarları saten boya ve kısmen duvar kağıdı kaplıdır. Salon tavanında gizli ışıklandırma sistemi bulunmaktadır. Oda tabanı laminant kaplama duvarları saten boya olup tavan köşelerinde kartonpiyer bulunmaktadır. Mutfak muhtemelen oda ile birleştirilmiş olup tavanları mermer, duvarları kağıt kaplamadır. Tavanlarda spot ışıklandırma bulunmaktadır. Mutfak dolapları özel ahşap, tezgahları granit mermer tarzında olup buzdolapları için özel bölme yapılmıştır. Islak hacizlerinin tabanı seramiktir. Otomatik kapılı garaj bölümünün tabanları seramik kaplı olup duvarları saten boyadır. Pencereler ve teras kapısı pvc, iç kapılar mobilya tarzı ahşaptır. Elektrik ve su tesisatı ile kat kaloriferi tesisatı bulunmaktadır. Hol 3 adet oda, banyo, wc, ebeveyn yatak odası içinde ayrıca banyo ve balkon bölümleri bulunmaktadır. Üst kata merpenle çıkılmakta olup basamakları mermer, korkulukları krom nikel tarzındadır. Balkon bölümü bar tarzında dizayn edilerek kullanıma dahil edilmiş tabanları ahşap kaplamadır. Oda tabanları laminant kaplama, tavan ve duvarları saten boyadır. Hol tavanı spot ışıklandırmak, tabanı mermer kaplama, duvarları kağıt kaplamadır. İslak hacimler seramik kaplı olup banyo duvarları ve bazı bölümler granit seramik tarzındadır. Banyonun yanında çamaşır bölümü bulunmaktadır. Dış cephelerde pvc doğrama bulunmakta olup iç kapılar mobilya tarzı ahşaptır. Pencereler ısı camlı, elektrik, su ve kat kaloriferi tesisatı bulunmaktadır. Antalya Burdur karayoluna yakınlığı güvenlikli site içerisinde bulunması havuz ve peyzaj düzenlemeler olması artı değerler olarak alınmıştır.


2 Nolu taşınmazın özellikleri;

Satışa konu taşınmaz Antalya ili, Döşemealtı ilçesi, Yeşilbayır mah., Pamfilya konakları içerisinde bulunmaktadır. 646 ada 1 parselde bulunan 11 nolu bağımsız bölüm 35124 m2 arsa (ana taşınmaz) üzerinde 1/24 arsa paylı brüt 443 m2 olup hissenin tamamı borçlu adına kayıtlıdır. Söz konusu bağımsız bölüm altyapı hizmetlerinin bulunduğu toplam 24 bloklu güvenlikli havuzlu ve çevre peyzaj düzenlemesi yapılmış site içerisinde doğu, batı, kuzey, güney cepheleri açık dublex mesken tarzında inşa edilmiştir. Zemin katta: garaj,hol,koridor,salon,oda,mutfak+yemek odası,banyo,wc ve geniş bir teras (balkon) bulunmaktadır. Salon tabanı laminant kaplama,duvarları saten boya ve kısmen duvar kağıdı kaplıdır. Salon tavanında gizli ışıklandırma sistemi bulunmaktadır. Oda tabanı laminant kaplama duvarları saten boya olup tavan köşelerinde kartonpiyer bulunmaktadır. Mutfak muhtemelen oda ile birleştirilmiş olup tavanları mermer, duvarları kağıt kaplamadır. Tavanlarda spot ışıklandırma bulunmaktadır. Mutfak dolapları özel ahşap, tezgahları granit mermer tarzında olup buzdolapları için özel bölme yapılmıştır. Islak hacimlerinin tabanı seramiktir. Otomatik kapılı garaj bölümünün tabanları seramik kaplı olup duvarları saten boyadır. Pencereler ve teras kapısı pvc, iç kapılar mobilya tarzı ahşaptır. Elektrik ve su tesisatı ile kat kaloriferi tesisatı bulunmaktadır, üst Katta: Hol, 3 adet oda, banyo, wc, ebeveyn yatak odası içinde ayrıca banyo ve balkon bölümleri bulunmaktadır. Üst kata merpenle çıkılmakta olup basamakları mermer, korkulukları krom nikel tarzındadır. Balkon tabanları seramiktir. Oda tabanları laminant kaplama , tavan ve duvarları saten boyadır. Hol tavanı spot ışıklandırmalı, tabanı mermer kaplama, duvarları kağıt kaplamadır. Islak hacimler seramik kaplı olup banyo duvarlan ve bazı bölümler granit seramik tarzındadır. Banyonun yanında çamaşır bölümü bulunmaktadır. Dış cephelerde pvc doğrama bulunmakta olup iç kapılar mobilya tarzı ahşaptır. Pencereler ısı camlı, elektrik, su ve kat kaloriferi tesisatı bulunmaktadır. Antalya Burdur karayoluna yakınlığı güvenlikli site içerisinde bulunması havuz ve peyzaj düzenlemeler olması artı değerler olarak alınmıştır.Taşınmazların toplam kıymeti: 2.600.000.00 TL

1. Satış Günü: 02/07/2015 günü 14:00 14:10 arası

2. Satış Günü: 30/07/2015 günü 14:00 14:10 arasıSatış Şartları:

1-İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanın yirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50 sini ve rüchanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur. Birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden, ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada da malın tahmin edilen değerin %50 sini, rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur. Böyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.


2-Artırmaya iştirak edeceklerin, tahmin edilen değerin % 20’si oranında pey akçesi veya bu miktar kadar banka teminat mektubu vermeleri lazımdır. Satış peşin para iledir, alıcı isteğinde (10) günü geçmemek üzere süre verilebilir. Damga vergisi, KDV, 1/2 tapu harcı île teslim masrafları alıcıya aittir. Tellaliye resmi, taşınmazın aynından doğan vergiler satış bedelinden ödenir.


3- İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgilerin (*) bu gayrimenkul üzerindeki haklarını özellikle faiz ve giderlere dair olan iddialarını dayanağı belgeler ile (15) gün içinde dairemize bildirmeleri lazımdır; aksi takdirde hakları tapu sicil ile sabit olmadıkça paylaşmadan hariç bırakılacaktır.


4-Satış bedeli hemen veya verilen mühlet içinde ödenmezse İcra ve iflas Kanununun 133 üncü maddesi gereğince ihale feshedilir. İhaleye katılıp daha sonra ihale bedelini yatırmamak sureti ile ihalenin feshine sebep olan tüm alıcılar ve kefilleri teklif ettikleri bedel ile son ihale bedeli arasındaki farktan ve diğer zararlardan ve ayrıca temerrüt faizinden müteselsilen mesul olacaklardır. İhale farkı ve temerrüt faizi ayrıca hükme hacet kalmaksızın dairemizce tahsil olunacak, bu fark, varsa öncelikle teminat bedelinden alınacaktır.


5-Şartname, ilan tarihinden itibaren herkesin görebilmesi için dairede açık olup gideri verildiği takdirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir.


6-Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını kabul etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin 2014/3149 Esas sayılı dosya numarasıyla müdürlüğümüze başvurmaları ilan olunur. 30/04/015