Aris Grand Tower'ın örnek daireleri görücüye çıktı!

Aris Grand Tower'ın örnek daireleri görücüye çıktı!


Firma: Aris Yapı

Proje: Aris Grand Tower


İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden Beylikdüzü – Esenyurt aksında hayata geçirilen Aris Grand Tower’ın örnek daireleri görücüye çıktı. Proje, 110 milyon TL’lik yatırımla Esenyurt’un en değerli noktasında yükseliyor.


İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden Beylikdüzü – Esenyurt aksında hayata geçirilen Aris Grand Tower’ın örnek daireleri görücüye çıktı. 310 konutun yer aldığı projede 1+1 örnek daire tipi ziyaretçilerin beğenisine sunulurken projede ayrıca 18 ticari ünite yer alıyor. Zerka İnşaat, Kaymakçı İnşaat, Nihal İnşaat ve Gürdoğan İnşaat Ortak Girişiminin Esenyurt’ta yükselen Projesi, Aris Grand Tower’da örnek daireler ziyarete açıldı. Lüks ve özellikli detaylara sahip daireler bölgede yüksek yatırım potansiyeli sunarken, sağladığı prim avantajı ile konut alıcılarının dikkatini çekiyor.


Çamoğlu Mimarlık’ın imzasının bulunduğu projede 310 konut ve 18 ticari ünite yer alırken proje, 110 milyon TL’lik yatırımla Esenyurt’un en değerli noktasında yükseliyor.


Sosyal donatılarıyla şehrin gözde projeleri arasında yerini alan ve cadde üzeri ticari üniteleriyle bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde yükselen Aris Grand Tower, yatırımcılara özellikli iş ve yaşam alanı sunuyor.  Aris Grand Tower


NİTELİKLİ PROJEYE ÖZELLİKLİ DAİRELER


4 bin metrekaresi sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılarak ferah bir yaşam alanı oluşturulan projede, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve sosyal donatı alanları da yer alıyor.


Farklı büyüklüklerde, alternatif daire seçeneklerinin yer aldığı projede 1+1, 2+1 ve 3+1’den oluşan üç tip daire seçeneği sunuluyor. 


Projede 1+1 daireler 70 metrekareden 84 metrekareye, 2+1 daireler 106 metrekareden 125 metrekareye kadar değişiklik gösterirken, 3+1 daireler 170 metrekare genişliğe sahip.


YÜZDE 15 PEŞİNATLA DAİRE SABİHİ OLMA FIRSATI!


Lüks ve konforlu detaylarla sahip dairelerin yer aldığı Aris Grand Tower’da kampanyalı fiyatlar yatırımcılara sunuluyor. Fiyatları ekonomik oranda tutan Ortak Girişim, 1+1’lerde yüzde 15 peşin 1.900 TL, 2+1’lerde yüzde 15 peşin 2.900 TL taksitle yatırımcıya konut sahibi olma fırsatı sunarken, projede alternatifli ödeme seçenekleri de yer alıyor. 


Kalite ve konfora önem veren konut alıcılarının taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan Aris Grand Tower’da yüzde 50’si 24 ay sonra teslimde ödeme seçenekleri de yatırımcılara sunuluyor. 


MERKEZİ LOKASYONDA YER ALIYOR


İstanbul’un en işlek otoyolu E-5, metrobüs ve toplu taşıma araçlarına yakın mesafede bulunan ve günde yüzbinlerce aracın geçtiği Avcılar-TEM bağlantı yolunun yanı başında yükselen  Aris Grand Tower  özellikli konumuyla yatırımların ilgisini çekiyor.


Proje; E5, toplu taşıma araçları ve Metrobüs’e 2 dakika, TEM Otoyolu’na ise 5 dakikalık bir  mesafede bulunuyor.


İnşa çalışmalarının başladığı projede teslimler ise 2018 yılının Mayıs ayında yapılacak.
 Aris Grand Tower
Web : http://arisgrandtower.com/
Haber Yeni Şafak Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Beylikdüzü-Esenyurt aksında hayata geçirilen Aris Grand Tower'ın 1+1 örnek daireleri görücüye çıktı. Zerka İnşaat, Kaymakçı İnşaat, Nihal İnşaat ve Gürtan doğan İnşaat Ortak Girişimi tarafından 110 milyon lira yatırım değeriyle inşa edilen sitede 310 konut ve 18 ticari ünite bulunuyor. Konut almak isteyenlere 1+1'lerde yüzde 15 peşin 1.900 TL, taksit seçeneği var.
Yeni Şafak


projeye sor