Armina Evleri`nde yüzde 10 indirim

Armina Evleri`nde yüzde 10 indirim

2007 sonunda yerleşime açılan Armina Evleri'nin son etap satışlarının bu yılın ilk çeyreğinde bitecek. Satışlarda yüzde 10 indirim ve TEB'den kredi avantajı var.


Mimart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Yılmaz,"90 metrekare dairemizin normal fiyatı 172 bin YTL iken kampanya fiyatı 155 bin YTL. 120 metrekare dairemizin normal fiyatı 220 bin YTL iken kampanya fiyatı 198 bin YTL. Dairelerimize 7.740 bin YTL peşinatla hemen taşınmak mümkün" dedi.

Armina Evleri'nin 4 katlı ve yüzde 80'i açık alanlara ayrılmış planlaması ile site sakinlerinin iletişimini artıracağını ve komşuluk ilişkilerini geliştireceğini belirten Yılmaz, şu bilgileri verdi: "15 futbol sahası büyüklüğündeki alan üzerinde 720 dairemiz bulunuyor. Her katta biri 120, diğeri 90 metrekare olmak üzere 2 daire var. Bloklar dört katlı olmasına rağmen asansör mevcut. Çepeçevre bahçelerle her blok yeşillikler içinde."

AVM'DE DE SATIŞLAR BAŞLADI

Coşkun Yılmaz, Armani Evleri projesi kapsamında hizmet verecek olan alışveriş merkezinin satışlarına başladıklarına da başlandığını ifade etti. Yılmaz, çevredeki konutlara da açık olacak merkezdeki 19 mağazanın temel günlük ihtiyaçları karşılamaya yönelik olacağını kaydetti.

ARMİNAPARK VE ARMİNA ÇORLU'YA BAŞLIYORUZ

Mimart Yapı, 2008'de iki yeni projeye başlayacak. Armina Evleri'nin yanındaki 71 dönümlük arazideki Armina Park'taki konutlar da 4 katı aşmayacak villa ve dairelerden oluşacak. Coşkun Yılmaz, firmanın ikinci projesi Armina Çorlu'nun ise şehir merkezinde hem ticaret hem konut alanlarını barındıran iddaalı bir proje olacağını söyledi.

(Bugün)