Arzul Tekstil İnşaat Malzemeleri İthalat ve İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Arzul Tekstil İnşaat Malzemeleri İthalat ve İhracat Limited Şirketi kuruldu! Arzul Tekstil İnşaat Malzemeleri İthalat ve İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Arzul Tekstil İnşaat Malzemeleri İthalat ve İhracat Limited Şirketi, Savaş Arzul tarafından 50 bin TL sermaye ile 8 Ocak'ta Fatih, Hobyar Mahallesi, Emirler Hanı Sokak, Sirkeci Palas Han'da kuruldu.Arzul Tekstil İnşaat Malzemeleri İthalat ve İhracat Limited Şirketi, Savaş Arzul tarafından 50 bin TL sermaye ile 8 Ocak'ta Fatih, Hobyar Mahallesi, Emirler Hanı Sokak, Sirkeci Palas Han'da kuruldu.


Arzul Tekstil İnşaat Malzemeleri İthalat ve İhracat Limited Şirketi iş konusu; Başka yerde sınıflandırılmamış diğer inşaat malzemesi toptan ticareti (merpen, korkuluk, plastik depolar, seramik borular vb. dahil) Dış giyim eşyası imalatı, dokuma, örme (trikotaj) ve tığ işi (kroşe), vb. kumaştan olanlar (kaban, palto, ceket, pantolon, takım elbise, döpiyes, anorak, yağmurluk, gece kıyafetleri vb.) (iş giysileri ve terzilerin faaliyetleri hariç)


Arzul Tekstil İnşaat Malzemeleri İthalat ve İhracat Limited Şirketi adres: Fatih, Hobyar Mahallesi, Emirler Hanı Sokak, Sirkeci Palas Han 2/503