Aslan Gıda Mobilya Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi açıldı!

Aslan Gıda Mobilya Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi açıldı! Aslan Gıda Mobilya Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi açıldı!

Aslan Gıda Mobilya Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi bugün Çekmeköy'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Ali Arslan tarafından açıldı.Aslan Gıda Mobilya Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi bugün Çekmeköy'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Ali Arslan tarafından açıldı.

Aslan Gıda Mobilya Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi konusu:
Her türlü gıda maddelerini almak,satmak,gıda maddelerini paketlemek için tesisler kurmak,işletmek,kiralamak,kiraya vermek, Mobilya ve dekorasyon malzemeleri,ahşap ve metalden büro ve ev mobilyaları,her türlü mutfak dolapları ve mutfak dekorasyon işleri,yatak odaları,oturma odaları,yemek odası, genç odası,koltuk,masa ve sandalye ve her türlü mobilya imalatı,alımı,satımı,pazarlaması,ithalatı ve ihracatını yapmak, Her türlü inşaat taahhüt işleri;konut,işyeri,ticarethane inşaatlarını yapmak,satmak,kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak....ve 26.4.2011 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı diğer işler.

Adres: Reşadiye Mah.Reşadiye Cad. No:140 C/1 Çekmeköy