ASLD İnşaat Taahhüt İzolasyon Limited Şirketi Sultanbeyli Şubesi açıldı!

ASLD İnşaat Taahhüt İzolasyon Limited Şirketi Sultanbeyli Şubesi açıldı! ASLD İnşaat Taahhüt İzolasyon Limited Şirketi Sultanbeyli Şubesi açıldı!

ASLD İnşaat Taahhüt İzolasyon ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi Sultanbeyli Şubesi, Adem Doğan Şube Temsilciliği'nde 10 bin TL'lik sermaye ile 16 Eylül'de Sultanbeyli'de kurulduASLD İnşaat Taahhüt İzolasyon ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi Sultanbeyli Şubesi, Adem Doğan Şube Temsilciliği'nde 10 bin TL'lik sermaye ile 16 Eylül'de kuruldu. 

 

ASLD İnşaat Taahhüt İzolasyon ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi Sultanbeyli Şubesi iş konusu; Her türlü inşaat taahhüt işleri,konut,işyeri,ticarethane inşaatlarını yapmak,satmak,kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


ASLD İnşaat Taahhüt İzolasyon ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi Sultanbeyli Şubesi adres: Sultanbeyli, Turgut Reis Mahallesi, Malazgirt Caddesi, Fatih Bulvarı, No:241/A1.