Ataköy Plus AVM yüzde 80 dolulukla açıldı

Ataköy Plus AVM yüzde 80 dolulukla açıldı

Ataköy Konakları'nda Delta Proje tarafından inşa edilen Ataköy Plus Alışveriş ve Yaşam Merkezi kapılarını açtıİstanbul Valisi Muammer Güler, Kadir Topbaş ve Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen de katılımıyla gerçekleşen açılışta konuşan Ataköy Plus Genel Müdürü Cemil Demirbakan, projenin mağaza karmasıyla adından en çok söz ettiren alışveriş merkezi olacağını belirtti.
Demirbakan, "Yüzde 80 doluluk oranıyla açılıyoruz. Bölgede profesyonel olarak tasarlanmış tek çocuk oyun alanı, en büyük sinema salonları, en ünlü restoran ve marka karmasının olduğu tek yeriz. Pek çok ünlü markanın yanı sıra, ilk mağazalarını açan markalar da var. Yunanlı ayakkabı mağaza zinciri Exe, Düsseldorf'un ünlü pizza ve makarna zinciri Mirano, Namlı Gurme, Tersane bu markalar arasında. Ayda 650 bin, yılda 8 milyon ziyaretçi hedefliyoruz" diye konuştu.

Restoranlar mağazalarla iç içe
6 kattan oluşan Ataköy Plus Alışveriş Merkezi'nde restoranlarla mağazalar aynı katlarda. Alışveriş katının üst bölümlerinde sigara kullananları sevindirecek yasağı içinde food court restoranların bulunduğu teraslar var.
Tebernüş Kireçci

İlgili haber;

Ataköy AVM'ye nasıl gidilir?