Aty Grup İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aty Grup İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Aty Grup İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aty Grup İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bayrampaşa'da 100 bin TL semaye bedeli ile Ali Yeniçeri tarafından kuruldu. 

Aty Grup İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bayrampaşa'da 100 bin TL semaye bedeli ile Ali Yeniçeri tarafından kuruldu. 

Aty Grup İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
1- HAFRİYAT a)Her türlü Hafriyat işlerini yapmak,yaptırmak,gerek kendi gerekse taşeronlara yaptırmak. Resmi ve Özel kurumlarda açılacak hafriyat ile ilgili ihalelere girebilir. Ayrıca almış ve alacağı ihaleleri başka işletmelere verebilir. Konusu ile ilgili araç alır,kiralar,ihale verdiği işletmeler araç satar veya kiraya verir. 2- İNŞAAT a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazive arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa vearaziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleyeçıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların her türlü inşaat işlerini anahtar teslimi taahhüt etmek ve anaszöleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aty Grup İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adres:Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Cad. No: 73/1 Bayrampaşa 

pus