Avcılar Park'ta fiyatlar 2 bin 500 TL'den başlıyor!

Avcılar Park'ta fiyatlar 2 bin 500 TL'den başlıyor! Avcılar Park'ta fiyatlar 2 bin 500 TL'den başlıyor!

Avcılar'da sosyal imkanları, deniz ve bahçe manzarası ile 39 bin m2'lik bir bölgede yeni bir yaşam alanı kuruluyor. Projede m2 birim fiyatları 2 bin 500 TL'den başlıyor


İstanbul'un önemli merkezlerinden Avcılar'da Gül Proje ve Toya ortaklığı ile yeni bir yaşam alanı ortaya çıkıyor. Bahçe ve deniz manzaralı açık, kapalı yüzme havuzlu Avcılar Park projesi, 24 bin m2'si yeşil olmak üzere toplam 39 bin m2’lik alan üzerinde kurgulanıyor. Tüm konforu düşünülmüş 2+1, 3+1, 4+1 veya dubleks olarak 3+1, 4+1, 5+1 seçenekleri bulunan Avcılar Park'ta daireler 125 m2 ile 273 m2 arasında büyüklüğe sahip. Metrobüs bağlantısıyla İstanbul'un merkezlerinden birisi haline gelen Avcılar'ın çehresini değiştirecek Avcılar Park'ta dairelerin metrekare fiyatları 2500 TL ile 3000 TL aralığında satılıyor. Açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness, sauna, bay bayan Türk Hamamı, kafeterya ve çocuk parkı bulunan projede site sakinlerinin doğayla iç içe bir yaşam sürmesi için özel olarak tasarlanan yürüyüş yolları ve hobi bahçeleri fark oluşturuyor.

Yüzde 50'si satıldı
Haziran ayında inşaatına başlanan projenin satışına da eş zamanlı başlandığını, ifade eden Gül Proje Yönetim Kurulu Üyesi Sönmez Aydın, yüksek bir ilgi ile karşılaştıklarını belirtti. Aydın, "Konutlarımızın ve dükkanlarımızın yaklaşık yüzde 50'sini sattık. Ayrıca şu an çok ilgi gören kampanyalarımız var. İsteyen peşinatını yüzde 1 olarak ödüyor, isteyen yüzde 12'ye varan indirimlerden faydalanıyor. Ayrıca 48 ay sıfır faiz sistemi ile aylık sabit fiyatlı ödeme seçeneklerimiz de devam ediyor" dedi. Avcılar Park'ın 'park' konseptli diğer projelerin devamı niteliğinde inşa edildiğine dikkat çeken Aydın, "Bu projemize de Avcılar Park ismini koyduk,  bilindiği gibi yine şehir merkezinde bulunan Eyüp Park ve Güneşli Park projelerimiz de mevcut" diye konuştu.

Aydın, konseptin orijinalliği, şehir merkezine kolay ulaşım ve projenin içinde birçok olanağı barındırması gibi nedenlerle, yeşillikleri içersinde modern bir konuta sahip olmak isteyenlerin beklentilerini karşıladığını kaydetti.

Teslimat bu yılın sonunda
Avcılar Park 20 blokta toplam 275 daire, 50 mağaza ve 1500 metrekare büyüklüğünde süpermarketten oluşuyor. Projeye 2011 Haziran ayında başlandı. Teslimat ise 12 Aralık 2012 tarihinde.

Sedat Yılmaz/Sözcü