29 / 05 / 2022

Avrupa Konutları Atakent 4 projesinde lansmana özel fiyatlar!

Avrupa Konutları Atakent 4 projesinde lansmana özel fiyatlar!

Artaş İnşaat’ın Avrupa Konutları markalı 14. projesi Avrupa Konutları Atakent 4 satışa sunuldu. 441 daire ve ticari ünitelerden oluşan Avrupa Konutları Atakent 4, 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor. Artaş İnşaat; konutta kalite ve güvenin markası Avrupa Konutları’nı dördüncü kez Atakent’e taşıyor.  Konut yatırımcıları tarafından uzun zamandır merakla beklenen ve 7 binin üzerinde ön talep toplayan Avrupa Konutları Atakent 4 satışa sunuldu.

 

Atakent’te inşa ettiği üç Avrupa Konutları projesinde toplam 4 bin 768 konut teslim eden Artaş İnşaat,  hem yatırımcısına yüksek karlılık sağladı hem de bölgeye büyük değer kattı.

 

23 bin 300 metrekarelik bir alanda inşa edilen Avrupa Konutları Atakent 4 de, 441 dairesi ve dükkanları ile Avrupa Konutları standartlarını yeni yatırımcılarına sunacak. Proje “Geleceğin Bağdat Caddesi” olarak konumlandırılan Halkalı Caddesi üzerinde yükselecek ve bölgeye değer kazandırmaya devam edecek. Avrupa Konutları Atakent 4’ün mimarisinde SPDO Mimarlık – Sabri Paşayiğit’in imzası bulunuyor.

 

AVRUPA KONUTLARI MARKASININ TÜM AYRICALIKLARINI SUNUYOR 

Artaş İnşaat, bugüne dek hayata geçirdiği tüm Avrupa Konutları projelerindeki standartları Avrupa Konutları Atakent 4 projesinde de sunuyor.

 

1+1’den 4+1’e kadar farklı tiplerde balkonlu ve teraslı daire seçeneklerinin bulunduğu projede peyzaja ve sosyal yaşam alanlarına geniş yer veriliyor.

 

Kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, spa merkezi, sauna, ve hamamın bulunduğu projenin yanı başında yer alacak parkta ise çok amaçlı spor sahaları ve koşu parkurları bulunacak.

 

Avrupa Konutları Atakent 4’te yer alacak ticari üniteler ile site sakinleri tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

 

LANSMAN DÖNEMİNE ÖZEL FİYATLARLA  

Lansman dönemine özel fiyatlarla satışa sunulan Avrupa Konutları Atakent 4, anlaşmalı bankalar ile 120 aya kadar uygun faiz oranlarıyla kredi kullandırıyor.

 

220 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Avrupa Konutları Atakent 4’te teslimlerin 2017 Aralık ayında yapılması planlanıyor.


Adres: İnönü Mah. Halkalı Cd. No:206 Atakent Küçükçekmece / İSTANBUL


Tel: 444 38 25

Web: http://avrupakonutlariatakent4.com/
Haber Habertürk Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Avrupa Konutları'nın 14'üncü projesi Atakent 4'te yer alan 441 daire ve ticari ünite 450 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. 'Geleceğin Bağdat Caddesi' olarak konumlandırılan proje Halkalı'da yükseliyor Artaş İnşaat'ın Avrupa Konutları markalı 14'üncü projesi Avrupa Konutları Atakent 4 satışa sunuldu. 


441 daire ve ticari ünitelerden oluşan Avrupa Konutları Atakent 4, 450 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı. 23 bin 300 metrekarelik bir alanda inşa edilen Avrupa Konutları Lansmana özel fiyatlar Lansmana özel fiyatlarla satışa sunulan Atakent 4, anlaşmalı bankalar ile 120 aya kadar uygun faiz oranlarıyla kredi kullandırıyor.  Proje "Geleceğin Bağdat Caddesi" olarak Atakent 4 de, 441 dairesi ve dükkânları ile Avrupa Konutları standartlarını yükselecek. Atakent 4'ün mimarisinde SPDO Mimarlık - Sabri Paşayiğit'in imzası bulunuyor. 1 + 1'den 4+1'e kadar farklı tiplerde balkonlu ve teraslı daire seçeneklerinin bulunduğu projede peyzaja ve sosyal yaşam alanlarına geniş yer veriliyor. Kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, SPA merkezi, sauna ve hamamın bulunduğu projenin yanı başında yer alacak parkta ise çok amaçlı spor sahaları ve koşu parkurları bulunacak. Avrupa Konutları Atakent 4'te yer alacak ticari üniteler ile site sakinleri tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek. 


Habertürk