Aydos Country'de 2 bin TL'den başlayan aylık ödemelerle!

Aydos Country'de 2 bin TL'den başlayan aylık ödemelerle!


Firma: Sinpaş GYO

Proje: Aydos Country


Gayrimenkulde 41 yıllık deneyimi, kalitesi ve güvenirliği ile yenilikçi konseptleri buluşturan Sinpaş GYO’nun Anadolu yakasında Sancaktepe’de geliştirdiği Aydos Country Projesi’nde sonbahara özel kampanya fırsatı başladı.


Şehrin gürültü ve stresinden uzak doğa ile iç içe konumu, mimari özellikleri ve peyzajıyla büyük beğeni toplayan Aydos Country’de 10.000 TL peşinat ve 2 bin TL’den başlayan aylık ödemelerle konut sahibi olmak mümkün.


Ormana komşu yaşam Aydos Country’de 

Aydos Country’de, 50 dönümlük arazi üzerinde her biri geniş balkonlara sahip 900 daire yer alıyor. Aydos Ormanı’nda görülen taş rengi, manolya rengi, kiremit rengi ve koyu yeşil yaprak rengi gibi tonlar mimaride kullanılırken Aydos’un bol oksijenli havasının daha fazla yararlanmak için bütün daire tiplerinde geniş balkonlara yer verildi. Projede evler, doğanın renklerinden ilham alınarak tasarlanan country tarzı özel iç dekorasyonla teslim ediliyor. 


İsimlerini ormanın güzelliklerinden alan blok ve meydanları, doğadan ilham alan mimarisi, geniş balkonları ile Aydos Country,  herkesi doğal yaşama komşu olmaya davet ediyor. 


Doğanın kucağında sağlıklı ve zinde bir hayat Aydos Country’de

Projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesindeki Aydos Ormanı’nda yer alan doğal spor imkanlarının yanı sıra Aydos Country’nin içinde de zinde ve sağlıklı bir yaşam için her şey düşünüldü. Yüzme havuzu, fitness & wellness club, tenis kortu,  yürüyüş ve bisiklet parkuru,  sağlıklı ve zinde bir yaşam için geliştirildi.  

Ailelerin ormanda piknik yapıp, kanoyla gezerek ya da gölde balık tutarak doğal yaşamın keyfi sürebileceği Aydos Country’de, çocuklar da güvenle vakit geçirip eğlenebilecekleri doğal bir ortamda büyüyorlar. Farklı yaşlara uygun temalı oyun alanlarının yanı sıra ağaç evler, uçurtma alanı ve su eğlence parkı da Aydos Country’de minik sakinlerini bekliyor.


İstanbul merkezine 10 dakika uzaklıktaki Aydos Country’den 2 ayrı metro hattı ile hızlı raylı sistem ulaşımı sağlanırken, yapımı devam eden 3. köprüye de Sultanbeyli gişelerinden otoyol bağlantısı olacak.


Yeni Çok Doğal ödeme planı Çok avantajlı

1+1’den 4+1’e farklı yaşam seçenekleri bulunan projede daireler 68 m2’den başlayıp 206 m2’ye kadar değişiklik gösteriyor. 

Ekim sonuna kadar geçerli olacak çok avantajlı yeni ödeme planında ise; 10.000 TL peşinat ve 2.000 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatı sunuluyor. 1+1 daireler için, 30 ay vade farksız ödeme planında, ilk ara ödeme 2016 yılının Şubat ayı sonunda 51.389 TL ve ikinci ara ödeme 2017 yılının Şubat ayında 164.156 TL olarak yapılıyor.


Projenin künyesi

Proje adı: Aydos Country

Bölge: İstanbul Sancaktepe

Konut sayısı: 900 

Ev tipi: 68 m2 ile 206 m2 arası daireler. 

Teslim tarihi: Mayıs 2017 – Ağustos 2017


Tel: 444 1 440

Aydos Country hakkında detaylı bilgi için tıklayın


projeye sor