Aykutoğlu Flats satılık daire!

Aykutoğlu Flats satılık daire! Aykutoğlu Flats satılık daire!

Firma: Aykutoğlu İnşaat

Proje: Aykutoğlu Flats

Aykutoğlu İnşaat projesi Aykutoğlu Flats satılık daire tipleri 1 oda 1 salon 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı. Aykutoğlu İnşaat Aykutoğlu Flats fiyatları metrekare birim fiyatı 5 bin liradan başlıyor...İstanbul Avrupa Yakası Gaziosmanpaşa Küçükköy'de 21 katlı olarak yükselen  Aykutoğlu Flats  projesi tek blok şeklinde inşa ediliyor. Aykutoğlu Flats satılık daireler bir ay sonra satışa çıkacak.


5 katı AVM 16 kat konut olarak yükselen Gaziosmanpaşa Aykutoğlu Flats Konutları  Aykutoğlu İnşaat  güvencesiyle hayata geçiriliyor. 
Aykutoğlu Flats satılık daire olarak 121 konuttan meydana geliyor. Projede yer alan dairelerin metkerare alanları 1 oda 1 salon daireler 70 metrekare, 2 oda 1 salon daireler 100 metrekare, 3 oda 1 salon daireler ise 135 metrekare alan büyüklüğüne sahip.Aykutoğlu Flats satılık daire fiyatları 5 bin lira ile 5 bin 500 lira arasında değişiyor. Eyüp Rami'de Aykutoğlu Rami Konakları projesini inşa eden Aykutoğlu İnşaat 1980 yılında inşaat, nakliyat ve petrol alanlarında da faaliyet gösteriyor. Aykutoğlu Flats iletişim:

Telefon: 0212 650 91 32-33

Web Adresi: http://www.aykutoglu.com.tr

Belemir ÖKSÜZ/Emlakkulisi.com


projeye sor