Aytek Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı İnşaat Otomotiv Tekstil Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aytek Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı İnşaat Otomotiv Tekstil Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Aytek Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı İnşaat Otomotiv Tekstil Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aytek Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı İnşaat Otomotiv Tekstil Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Yılmaz Aytek tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 29 Ocak 2014 tarihinde kuruldu.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Aytek Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı İnşaat Otomotiv Tekstil Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Yılmaz Aytek tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 29 Ocak'ta kuruldu. 


Aytek Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı İnşaat Otomotiv Tekstil Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Müteahhit sıfatı ile yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi yarı resmi ve özel ihalelere katılmak. Menkul ve gayri menkul almak satmak ve anasözleşmesindeyazılı olan diğer işler.


Aytek Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı İnşaat Otomotiv Tekstil Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres: Bahçelievler, Gülter Hanım Sokak, Gül Apartmanı, No:3/C. 

pus