Bahçetepe İstanbul Evleri 'nde minimum fiyat 163 bin lira!

Bahçetepe İstanbul Evleri 'nde minimum fiyat 163 bin lira! Bahçetepe İstanbul Evleri 'nde minimum fiyat 163 bin lira!

Firma: Makro & Akyapı Ortak Girişimi

Proje: Bahçetepe İstanbul

Makro ve Akyapı ortaklığı ile yaşam bulan Bahçetepe İstanbul Evleri projesinde fiyatlar 163 bin liradan başlayarak yükseliyor. Bahçetepe İstanbul Evleri projesinde 1 oda 1 salondan 5 oda 1 salona kadar değişim gösteren daire tipi bulunuyor...Daire satışlarının devam ettiği  Bahçetepe İstanbul  projesi Makro İnşaat ile Akyapı ortaklığı çalışması imzası taşıyor. Daire teslimlerinin 2014 yılının sonunda gerçekleştirileceği Bahçetepe İstanbul Evleri projesi toplam 1.476 adet daireden meydana geliyor. Bahçetepe İstanbul 'daki satışa sunulan daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon seçeneklerine sahip durumda. Arsa alanı 81 bin 910 metrekareye ulaşan Bahçetepe İstanbul Evleri projesinin daire fiyatları 163 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projedeki dairelerin büyüklüğü  62 metrekare ile 247 metrekare arasında değişiyor. 
 Bahçetepe İstanbul projesinde daire sahiplerinin yararlanması için yüzme havuzu, tenis kortu, çocuk oyun alanları, buhar odası, basketbol sahası, alışveriş alanları ve kapalı otopark gibi olanaklar bulunuyor. 


Bahçetepe İstanbul Evleri 'nde daire bedelinin yüzde 25'i peşin ödendikten sonra kalan yüzde 75'lik tutar için banka kredisi kullanılarak konut sahibi olunabiliyor. 

Telefon: 444 61 71

Web Adresi: www.bahcetepeistanbul.com

Gülay ODABAŞI/Emlakkulisi.com


projeye sor