Bakırköy Yenimahalle Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi yapıldı!

Bakırköy Yenimahalle Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi yapıldı! Bakırköy Yenimahalle Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi yapıldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., bugün yapılan "İstanbul Bakırköy Yenimahalle Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesinin 1.Oturumu ile ilgili teklifleri açıkladı.Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada, "İstanbul Bakırköy Yenimahalle Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesinin 1.Oturumunun bugün saat 14:30'da yapıldığı hatırlatıldı. 


İhalede arsa satışı karşılığı şirket payı toplam gelirinde en düşük teklif 2 milyon TL ile (şirket payı gelir oranı %20) Siyahkalem Müh.İnş. San. ve Tic. A.Ş.'den geldi.


En yüksek teklifi ise 33 milyon 880 bin TL ile (şirket payı gelir oranı %40) Beyaz İnş. Petrol Ürün. Turz. San.ve Tic. A.Ş. yaptı.Ticaret alanı olarak belirlenen 5 bin 250 metrekare büyüklüğündeki arsa ihalesine gelen teklifler için tıklayınEmlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., isteklilere ait teklif zarfları içerisindeki belgelerin ihale komisyonu tarafından ayrıntılı değerlendirilmesinden sonra, ihalenin Pazarlık - Açık Artırma bölümünü içeren 2. Oturumunun ileriki bir tarihte yapılacağını, isteklilere ihalenin 2. Oturum tarihi ve saatinin yazı ile bildirileceğini açıkladı.HASTANE ARSASI64 yıllık SSK Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi arazisinde iş merkezleri, AVM, katlı otoparklar, konaklama tesisleri yapılabilecek.


Depreme dayanıksız olduğu gerekçesiyle 2011 yılında taşınan SSK Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin 5 bin metrekarelik arazisini kapsayan ihale için verilen emsal 1.50 iken binaların yüksekliği en fazla 6 kat olacak.


EmlakKulisi.com