Balıkesir'e 5 tane daha Hilton Oteli yapılması hedefleniyor!

Balıkesir'e 5 tane daha Hilton Oteli yapılması hedefleniyor! Balıkesir'e 5 tane daha Hilton Oteli yapılması hedefleniyor!

Hilton Otelleri Başkan Yardımcısı Mike Collini, Balıkesir ziyareti sırasında inceleme fırsatı bulduğu büyükşehir belediyesinin çalışmalarını takdir ve heyecanla karşıladığını belirtti, Başkan Ahmet Edip Uğur'u kutladı.

Hilton Otelleri Başkan Yardımcısı Mike Collini, beraberinde Horwath HTL Türkiye Başkanı Metin Erdoğdu'yla birlikte geldiği Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nde Başkan Ahmet Edip Uğur'la görüştü. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Uğur, konuklarıyla birlikte yapımı hızla devam eden büyükşehirin vizyon projeleri arasında yer alan Çay Deresi Rekreasyon Alanı ve Türkiye'nin en büyük çocuk eğlence merkezi olan Balıkesir Çocuk Köyü'nü ziyaret etti. Gördüğü projelerden etkilendiğini ifade eden Collini, Çocuk Köyü ziyareti esnasında Türkiye'nin en uzun kaydırağı olan "Tuby jump"tan atladı. Balıkesir'le ilgili bilgiler alan misafirler, gelecekteki Balıkesir'e beş tane daha Hilton Oteli yapılabileceğini söyledi.Yeni AsırBu haber Sabah Gazetesi'nde şöyle yer aldı:Hılton Otelleri Başkan Yardımcısı Mike Collini, beraberinde Horwath HTL Türkiye Başkanı Metin Erdoğdu ile birlikte geldiği Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nde Başkan Ahmet Edip Uğur ile görüştü. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Uğur, konuklarıyla birlikte; yapımı hızla devam eden Büyükşehir'in vizyon projeleri arasında yer alan Çay Deresi Rekreasyon Alanı ve tüm çocukların keyifle vakit geçirdikleri Türkiye'nin en büyük çocuk eğlence merkezi olan Balıkesir Çocuk Köyü'nü ziyaret etti. Gördüğü projelerden etkilendiğini ifade eden Mike Collini Çocuk Köyü ziyareti esnasında Türkiye'nin en uzun kaydırağı olan tuby jumptan atladı. Balıkesir ile bilgiler alan ve gelecekteki Balıkesir'e beş tane daha Hilton Oteli yapılabileceğini söyleyen Mike Collini, Balıkesir ziyaretinden çok etkilendiğini ifade etti. 


Sabah