Barut Gayrimenkul İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Barut Gayrimenkul İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Barut Gayrimenkul İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Barut Gayrimenkul İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi Çiğdem Barut ve Ebru Barut ortaklığında 2 milyon TL sermaye ile bugün kuruldu.
Barut Gayrimenkul İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi 2 milyon TL sermaye ile bugün Çğdem Barut ve Ebru Barut ortaklığında kuruldu. 


Barut Gayrimenkul İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kirayavermek; bahçe, tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek. Gayrimenkuller üzerineirtifak, intifa, sükna, kat mülkiyeti, kat irtifakı, şufa hakları ve vefa hakları, gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,Barut Gayrimenkul İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi Adres; Çamçeşme Mah.Papağan Sok. N.21a/58 Pendik