Başakşehir Avrupa Konutları'nda teslimler ne zaman?

Başakşehir Avrupa Konutları'nda teslimler ne zaman? Başakşehir Avrupa Konutları'nda teslimler ne zaman?

Firma: Artaş İnşaat

Proje: Avrupa Konutları Başakşehir

Başakşehir Avrupa Konutları'nda teslimler ne zaman? Artaş İnşaat tarafından yapılacak olan Başakşehir Avrupa Konutları projesinde 603 adet daire ve 17 ticari ünite yer alıyor...
Başakşehir Avrupa Konutları projesi İstanbul'un Avrupa yakasında Başakşehir Kayaşehir'de hayata geçiriliyor. Başakşehir Avrupa Konutları projesi  Artaş İnşaat  imzasını taşıyor.


Emlak Konut GYO güvencesiyle yükselecek olan Başakşehir Avrupa Konutları projesinde 603 adet konut ve 17 adet ticari ünite yer alıyor. Başakşehir Avrupa Konutları projesi 44 bin 36 metrekare alanda hayata geçiriliyor.Başakşehir Avrupa Konutları'nda teslimler ne zaman?


Başakşehir Avrupa Konutları projesinde teslimlerin 2018 yılının ilk yarısında yapılması hedefleniyor. Başakşehir Avrupa Konutları'nda 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor.


Başakşehir Avrupa Konutları projesi 7 blok olarak tasarlandı. Başakşehir Avrupa Konutları'nda yüzme havuzu, fitness, sauna, spor alanları gibi sosyal donatılar olacak.Telefon: 444 38 25

Web Adresi: http://www.avrupakonutlari.com

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.comprojeye sor