28 / 03 / 2023

Batışehir ödeme tablosu!

Batışehir ödeme tablosu!

Firma: Egeyapı Group

Proje: Batışehir

Batışehir ödeme tablosu haberimizin içerisinde yer alıyor. 167 bin metrekare alan üzerinde 3 etap halinde hayata geçirilen Batışehir projesinin ilk iki etabındaki daireler hemen teslim ediliyor...3 etapta toplam 3 bin 226 adet konuttan meydana gelen  Batışehir  projesi İstanbul Avrupa yakasında Bağcılar'da yer alıyor. Batışehir ödeme tablosuna geçmeden önce projenin diğer özelliklerinden bahsedelim.


167 bin metrekare alan üzerine yayılan Batışehir Evleri'nde Doğa Koleji, Four Points by Sheraton ve 121 adet mağaza ve dükkanın yer aldığı Batıcadde bulunuyor.  Egeyapı Group  Batışehir teslim tarihi ilk iki etap için hemen olarak belirlendi.


Bağcılar Batışehir satış fiyatları!

Batışehir kısmı 268 bin liradan,

Batışehir Loca kısmı 270 bin liradan,

Batışehir Premium kısmı 276 bin liradan başlayarak yükseliyor.


Batışehir ödeme tablosu kapsamında 4 farklı seçenek sunuluyor. Egeyapı Group imzası taşıyan Batışehir projesi stüdyolardan 5+1 dublekslere kadar 40 farklı tipte dizayn edildi.


Batışehir Residence sosyal olanakları arasında açık-kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, güvenlik, koşu parkuru, bisiklet parkuru, çocuk oyunları, süs havuzları, fitness center, basketbol sahası, güneşlenme terasları, spor alanları yer alıyor.


Batışehir ödeme tablosu!

-Yüzde 25 peşinat ile kalan tutar banka kredisi ile vadelendirilebiliyor. Bu seçenekte yüzde 10 indirim uygulanıyor.

-Yüzde 1 peşinat veriliyor. Peşinatın yüzde 24'lük kısmı 1 sene sonra kalan tutar ise 120 ay banka kredisi ile ödenebiliyor.

-Yüzde 15 peşinat ile kalan tutar 0,69 faiz oranıyla 60 ay taksitlendirilebiliyor.

-Yüzde 25 peşinat, yüzde 25'lik tutar 1 sene sonra ödeniyor. Kalan tutar 36 0 faizle vadelendirilebiliyor.


Batışehir Rezidans iletişim

Telefon: 444 5 343

Web adresi: www.batisehir.com

Maide KARADAĞ/Emlakkulisi.com


projeye sor

Geri Dön