12 / 08 / 2022

Beylikdüzü Belediyesi Kasım Ayı Meclis Toplantısı yapıldı!

Beylikdüzü Belediyesi Kasım Ayı Meclis Toplantısı yapıldı!

Beylikdüzü Belediyesi Kasım Ayı Meclis Toplantısı yapıldı. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Başkanlığı’nda toplanan mecliste gündem Maddelerine geçilmeden önce AK Parti Grubundan 5 sözlü önerge meclise sunuldu.
Beylikdüzü Belediyesi Kasım Ayı Meclis Toplantısı yapıldı. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Başkanlığı’nda toplanan mecliste İmamoğlu, 1 Kasım seçimlerinin Beylikdüzü’nde son derece demokratik bir ortamda ve nezaket içinde yaşandığını belirterek, Beylikdüzü halkı adına tüm siyasi partilere teşekkür etti ve seçimlerin ülkeye hayırlı olmasını diledi. İmamoğlu, şimdiden 10 Kasım Atatürk’ün ölüm Yıldönümü’nü andı ve 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.


Kasım Ayı Meclis Toplantısı, Beylikdüzü’nde gerçekleşti. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yönetiminde açılan meclise çok sayıda vatandaş katıldı. Gündem Maddelerine geçilmeden önce AK Parti Grubundan 5 sözlü önerge meclise sunuldu. Önergelerin 2’si oy çokluğu ile reddedilirken, 3’ü oy birliği ile kabul edildi. Beylikdüzü Kent Konseyi’nden gelen 2 Başkanlık teklifinin ise gündeme alınması oy birliği ile kabul edildi.

Önergelerin görüşülmesinin ardından Gündem ve Komisyon raporları görüşüldü. Gündem Maddeleri’nden 1,3,4,5,6,7,8 ve 9. Maddeler oy birliği ile meclisten geçti. 2. Madde ile ilgili de sadece meclise bilgi sunuldu. Komisyon Raporları’ndan olan gündemin 11 ve 12. Maddeleri komisyondan geldiği şekli ile oy çokluğu alarak; 13,14,15 ve 16. Maddeler ise oy birliği alarak kabul edildi. Raporların görüşülmesinin ardından Kasım Ayı Meclis Toplantısı sona erdi.Beylikdüzü Belediyesi