Beylikdüzü Bura Evleri 'nde metrekaresi 5 bin 500 TL'ye ticari!

Beylikdüzü Bura Evleri 'nde metrekaresi 5 bin 500 TL'ye ticari!


Firma: Yirikler İnşaat

Proje: Bura Residence


Yirikler İnşaat'ın İstanbul-Beylikdüzü 'nde hayata geçirdiği Bura Residence projesinde yer alan ticari birimlerin metrekare birim fiyatları 5 bin 500 liradan başlıyor...
Teslimatları Aralık ayında yapılacak olan  Bura Residence  projesi konum olarak Beylikdüzü 'nde yer alıyor. 9 dönüm arsa alanına sahip olan Bura Residence 'ta  1+1 ve 2+1 daire seçenekleri mevcut. Projedeki  1+1 daireler 95 bin liradan, 2+1 daireler ise 175 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Bura Rezidans 'ta yer alan  1+1 daireler 62 metrekare ile 72 metrekare arasında değişirken,  2+1 daireler 123 metrekare alan büyüklüğüne sahip olacak şekilde hayata geçirildi. 


Beylikdüzü Bura EvleriYirikler İnşaat Bura Evleri 'nde konutların dışında çarşı konsepti ile inşa edilen ticari üniteler bulunuyor. 15 bin metrekare ticari alanın yer aldığı projenin dükkanlarında alan büyüklüğü 150 metrekareden başlıyor, 225 metrekareye kadar yükseliş gösteriyor. Yirikler Bura Residence’da ticari birimlerin metrekaresi 5 bin 500 lira ile 6 bin lira arasında değişiyor.


Banka kredisi ile konut ve dükkan sahibi olunabilen Bura Rezidans’ta ödeme planı müşteri ile gerçekleştirilen karşılıklı görüşmelerle belirleniyor. Projede Türk hamamı, sauna, tenis kortu, fitness salonu ve yüzme havuzu gibi imkanlar mevcut durumda.


0212 699 42 42

www.buraresidence.com

Gülay ODABAŞI


projeye sor