Beylikdüzü Crown Tower Konutları!

Beylikdüzü Crown Tower Konutları!

Firma: Babacan Yapı

Proje: Crown Tower


Beylikdüzü Crown Tower Konutları kapsamında yer alan daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve de 3 oda 1 salon şeklinde müşterilere sunuluyor


Crown Tower, Beylikdüzü'nde İstanbul'un Avrupa Yakası içinde inşa ediliyor. Beylikdüzü  Crown Tower  Konutları,  Babacan Yapı  tarafından yükseliyor. 


Beylikdüzü Crown Tower Konutları satılık daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. 


Beylikdüzü Crown Tower Konutları!


Beylikdüzü Crown Tower Konutları kapsamında yer alan dairelerin alanları 46 metrekareden başlıyor ve de 182 metrekareye kadar yükseliyor. 


Beylikdüzü Crown Tower Konutları satış fiyatları satış ofislerinden öğreniliyor. Beylikdüzü Crown Tower Konutları kapsamında sosyal alanlar bulunuyor. 


Beylikdüzü Crown Tower Konutları ödeme koşulları kapsamında banka kredisi kullanılıyor. Beylikdüzü Crown Tower Konutları teslim tarihi hemen olarak belirlendi. 


Beylikdüzü Crown Tower Konutları adres: Talatpaşa Mah. Dereboyu Cd. Crown Tower Ticaret Binası Beylikdüzü Mevkii / Esenyurt / İstanbul


VİDEO: Bu haberle ilgili videoyu HAVADANEMLAKVİDEO.COM'da izlemek için tıklayınBeylikdüzü Crown Tower Konutları iletişim

Telefon: 444 20 14

Web adresi: www.crowntowers.net 


projeye sor